Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Mi bajotok az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi bajotok az alacsony lányokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mi nap történt, és szörnyen megbántott a dolog, hogy összeismerkedtem egy fiúval a facebookon (ő írt nekem hogy csinos vagyok és tetszek neki...) és mondta hogy megismerne élőben is. Hát konkrétan ledöbbent, mikor ő a 180centijével, meglátott engem a 150centis magasságommal. Ki is jelentette, hogy nem így képzelt el... Most titeket is ennyire zavart volna ez? Nagyon fáj mert ezen nem tudok változtatni, de hát ki kellett volna írnom, hogy PICI VAGYOK?? :(

2013. aug. 30. 08:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
És nektek/neked mi bajod a 170cm-es srácokkal?!, Azért kérdem, mert mindegyik ilyen 150cm-esnek 180-190cm-es férfiak kellenek. Ugye ugye milyen rossz a visszautasítás...
2013. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Emberek ***** válasza:
nekem nincsen bajom velük, csak hát a magasságom az ami hát nem éppen a megszokott. a magam több mint 190 centijével inkább a 160-170 centi magas lányokat keresem.. így is vannak kicsit körülményes szituációk, de meg lehet oldani.
2013. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

150-160 cm lanyok a legaranyosabbak :)

Csak ilyen magassagu lanyokkal ismerkedtem mindig is.

Kapja be :)

2013. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz nagy fiúkkal, inkább az alacsonyabb 160-170centis fiúk valók neked. Én alacsony srácként imádom az alacsony és magas lányokat is amúgy. Bár a magasabb lányok közül csak egy bírta elviselni, hogy alacsonyabb vagyok tőle, a többit zavarta a dolog így azóta inkább csak 150-160centis lányokra hajtok, velük jobban összeillünk. Na jó igaz véletlne legutóbb is egy nagyon kicsivel magasabb lánnyal smároltam, de az egy vakrandi volt. :D
2013. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
27%
A nők teljesen mindegy hogy alacsony vagy magas, mindegyik egyforma. Csak magával foglalkozik. Undorítóak.
2013. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!