Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Mi bajotok az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi bajotok az alacsony lányokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mi nap történt, és szörnyen megbántott a dolog, hogy összeismerkedtem egy fiúval a facebookon (ő írt nekem hogy csinos vagyok és tetszek neki...) és mondta hogy megismerne élőben is. Hát konkrétan ledöbbent, mikor ő a 180centijével, meglátott engem a 150centis magasságommal. Ki is jelentette, hogy nem így képzelt el... Most titeket is ennyire zavart volna ez? Nagyon fáj mert ezen nem tudok változtatni, de hát ki kellett volna írnom, hogy PICI VAGYOK?? :(

2013. aug. 30. 08:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekel.
2013. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%

Tudtam, hogy ilyen válaszok jönnek.:D

Itt mindenki szereti a pici lányokat. Na ez azért van, mert életükben nem láttak pi.nát, és már tök mindegy nekik milyen csaj, csak csaj legyen, vagy mert félnek az igazi nőktől, zavarba jönnek stb.

160 centi még elmegy, de a 150 baromi alacsony.

Persze a 160-170 centis paliknak jó lehet, meg nekik tényleg bejöhet az ilyen magasság. De normál magasságú vagy a feletti férfiaknak tuti nem fog bejönni a 150 centis magasság.

Egyszerű a képlet, ne a hozzád képest 30-40 centi különbségű palikkal ismerkedj. Mindenki maradjon a saját kategóriájánál...

2013. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

nektek meg mi bajotok az alacsony pasikkal, na?

en is jartam igy, 153 cm volt a csaj, haverok mind csesztettek hogy milyen jol nez ki, miert nem jovok ossze vele, 30 cm kulonbseget meg magassarkuval se lehet bepotolni

2013. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

na ezért nem ismerkedek neten :D

habár én átlag magasságú vagyok, de sokszor kamuztak nekem a magassággal, aztán élőben meg kiderült, hogy majdhogynem kisebb nálam. konkrétan nem is a magasság volt ami zavart, hanem az hogy sík hülyének nézett.


kérdező, szerintem ezt a magasságot jobb lett volna tisztázni a találkozó előtt, mert vannak akiket tényleg zavar a magasság. :/


"már tök mindegy nekik milyen csaj, csak csaj legyen, vagy mert félnek az igazi nőktől"

ha szerinted, egy nő magasságától függ hogy "igazi nő" e, akkor eléggé sajnállak :D


(a legszebb pár akit ismerek 35 cm magasságkülönbséggel járnak. és még élvezik is ezt :D)


"nektek meg mi bajotok az alacsony pasikkal, na? "

nekem semmi bajom. eddig két pasim volt, az egyik nagyon magas a másik akkora mint én :)

2013. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"konkrétan nem is a magasság volt ami zavart, hanem az hogy sík hülyének nézett."


Konkrétan engem meg az zavar, hogy tök jól elbeszélgetek a neten egy nővel sokszor hetekig és mindketten úgy érezzük, hogy megvan a szikra kettőnk között, majd rákerül a sor a magasság kérdésre és kiderül, hogy minimum 180 magas pasit képzelt el magának.


Most akkor ki is a felszínes? És ki is megy a külsőre? A férfi vagy a nő?

2013. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

nézd 63%os, nem akartam ellenszenvet kiváltani azzal amit leírtam :) csak leírtam a tapasztalatomat a netes randizásról.. neked is azt ajánlom, hogy inkább ismerkedj élőben, mert az egész társkeresősdi(vagy akár facen keresztül) felszínes dolog, hiszen az első dolog ami miatt ráír a másikra az a kép. ennyivel ott mindenki felszínes nem igaz?( és erre szokták azt válaszolni a gyk-n panaszkodó pasik, hogy direkt a csúnyább lányokra írnak (hát ez meg nem csak hogy felszínes, de szemét dolog is))


bocsi kérdező , hogy beoffoltam :D

2013. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
pedig mi nagyon szeretünk téged :)
2013. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Baj?

Semmi. Pont,hogy jó az. Feltéve,hogy nem azért ekkora,mert csak 14.

2013. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Tudod azért kezd el a neten ismerkedni az ember, mert élőben senkinek sem kell. Gondolja, kiterjeszti a horizontot az egész világra nem csak a saját kis szűk ismertségi körére.


A direkt a csúnyább lányokra írnak-ot pedig úgy kell érteni, hogy azokra a lányokra, akik a legkevésbé hasonlítanak a modellekre, celebekre, szépségkirálynőkre.


Nem pedig azt, hogy a pasi mazochista vagy perverz lenne, hogy a SZÁMÁRA csúnya lányok tetszenek neki. Rossz a szóhasználatuk, próbáld úgy értelmezni, hogy direkt a szolidabb külsejű, visszafogottabb lányokra írnak, mert úgy gondolják, hogy egy ilyennél ÁTLAGOS pasiként (mivel nekik helyén van az önértékelésük, nem úgy, mint azoknak a lányoknak, akik 130 kilósan sem adják alább a Brad Pitt külsőnél) nagyobb esélyük van, mint azoknál a lányoknál, akiknek a külsejükön látszik, hogy havonta annyit költenek magukra, amennyi a pasinak a teljes havi fizetése.


Ez sem akkor nem működik, ha a lány a szüleiből él, mert akkor olyan pasira vágyik, aki majd ezt finanszírozza neki, sem akkor, ha a lány jól keres, mert akkor meg azt fogja megalázónak érezni, hogy olyan pasival jár, aki alacsonyabb végzettségű vagy kevesebbet keres, mint ő, pedig ő a nő. Tudod az emancipáció addig működik, amíg a nőnek előnye származik az egyenjogúságból. Amikor hátránya (mert esetleg megfordul a kocka és ő a gazdagabb, nem a férfi), akkor már újra törékeny nőként tekint magára, akinek kell egy nagy, erős, gazdag, jóképű férfi, aki egyszerre férfiasan magabiztos és szenvedélyesen romantikus.

2013. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nekem aztán tényleg semmi gondom nem volna azzal, ha egy lány csak 150 centis, mert én se vagyok magas, csak 160 centis. Egy olyan pont jó lenne.


31/f

2013. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!