Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácsok?

Figyelt kérdés
3 napom van arra,hogy magamba bolondítsam azt a pasit,aki tetszik,és én is neki.Ne kérdezzétek,hogy miért 3 nap.A kérdésem az lenne,hogy 3 nap alatt hogyan bolondítsam magamba annyira,hogy utána együtt legyünk.Praktikák?Esetleg ha lefekszem vele akkor jobban fog ragaszkodni utána hozzám?Nem tinik vagyunk,hanem 30.hoz közeliek.Nagyon köszönöm a válaszokat.
2013. aug. 28. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30 höz közel már nem hiszem hogy egy szexel magadba tudod ugy bolonditani hogy ugyond ragaszkodjon hozzád... hát 3 nap igen kevés de probálj meg minnél több időt vele tölteni nagy hatást gyakorolni rá beszélgetni esetleg elmenni vele valamerre és ha összejön ugy is keresni fog
2013. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
ha tetszel neki akkor miért kéne hogy magadba bolondítsd ? mondd meg neki hogy tetszik. :)
2013. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
tudja,hogy tetzsik nekem,és én is tetszem neki.3 napra jön ebbe a városba ahol élek.utána meg haza,másik országa.minden azon múlik h velünk mi lesz.ha köztünk esetleg komolyra is fordulhatna a dolog akkor marad.szóval ezért kell 3 nap alatt elérnem azt h oda legyen értem.h legyen oka maradni.
2013. aug. 28. 20:46
 4/17 anonim ***** válasza:
Én szerintem nem 3 nap alatt dőlnek el a dolgok. Így erőltetve azt hiszem kutya futtában nem igazán lehet csinálni semmit. Az igazi komoly kapcsolatot építeni kell napról napra megismerjük a másikar belső énjér értékét esetleg hibáit. Azt hogy csak úgy oda adod magadat ezzel nem hiszem hogy bármit is elérnél. Elhiszem hogy tetszik de lesz az még úgy hogy tetszeni fog valaki s akit pontosabban meg is ismerhetsz. Egyébként miért 3 nap csak melyik országrészben élsz esetreg határhoz közeli mert kiutazik az aki tetszik?
2013. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
telefonon már régóta tartjuk a kapcsolatot,és évek óta ismerem személyesen is.3 napot lesz itt,és utazik haza.az egyik szomszédos országban él.
2013. aug. 28. 21:10
 6/17 A kérdező kommentje:
megbeszélt randink lesz a jövő héten,akkor érkezik haza külföldről ahol melózott.mindketten nagyon várjuk h lássuk egymást.
2013. aug. 28. 21:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy Téged esetleg nem Zsófiának hívnak? Ne haragudj de ez fontos. ha elárulod akkor el ha nem nem. De nem Te vagy Zsófi?
2013. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem Zsófi vagyok.
2013. aug. 28. 21:18
 9/17 A kérdező kommentje:
esetleg hsaonló cipőben járunk?írhatsz privit ha gondolod...
2013. aug. 28. 21:19
 10/17 anonim ***** válasza:
Mindegy most már rákérdezek esetleg nem Nórának hívnak?
2013. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!