Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélye annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélye annak, hogy eljön velem mondjuk moziba?

Figyelt kérdés
Nekem nem közömbös a lány, elvileg talán én sem neki, mert eddig elég jól viselte a közeledésemet, elfogadta az apróbb "ajándékaimat", a testi kontaktust is engedi, bókolni is szoktam neki, többször megdicsért már, voltak közös programjaink is stb. Viszont eddig csak úgy tértünk be valahová, hogy dolgunk volt valamerre, és meghívtam, de ennek is mindig nagyon örült, és most lenne az első olyan eset, amikor kifejezetten csak a találkozás kedvéért hívnám el. Kicsit görcsölök, mert félek, hogy nemet mond, és akkor kevesebb marad egy álommal, nem tudom, hogy ő mit érez. Ha esetleg nemet mond, akkor szerintetek a későbbiekben lehet még esélyem nála? Köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 27. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Esélyes.
2013. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy próbát mindenképp megér :)
2013. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, nem veszthetel semmit.
2013. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne moziba, inkább teázó, kv-zó, sütizés, stb. ahol beszélgethettek.
2013. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is mehetek? XD Lécci Lécci XD
2013. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4: Hááát... egy hónapig minden nap össze voltunk zárva a munkahelyen, szóval ott elég sokat beszélgettünk, meg eddig is ha együtt voltunk valahol, akkor ott is beszélgettünk, bár nem mindig ültünk be, ha pl. fagyiztunk. Lassan döntésre kellene vinnem a dolgot, csak nem merem. :(
2013. aug. 27. 22:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hajrá!

Lány vagyok, és ha valakinek hagyom a fent leírtakat, akkor már egy idő után nagyon is várnám, hogy végre elhívjon valahova!

Mindent bele! Szerintem nagyon is esélyes, hiszen eddig minden jel arra utal, hogy tetszik neki a dolog!

Gyáva népnek nincs hazája, sok szerencsét! (:

2013. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz, de nem jött el velem. :( Kicsit kifogásszagú volt a dolog, de mindegy, már megszokhattam volna.
2013. szept. 13. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!