Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogy nézne ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy nézne ki egy álompasi szerintetek?!

Figyelt kérdés
hajszin,magasság,testalkat,szemszin stb...
2009. okt. 30. 19:33
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

@00:25: Így már jobban tetszik?

[link]

2009. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

nyami (:

[link]

180-190 cm magas... Fehérbőr, fekete haj, barna szem... lehetőleg rocker/metálos/punk (: zenész akkor mégjobb (:

picit macis az nembaj főleg ha jól áll neki (:

2009. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Hát én rocker vagyok:DxD

Csak én máshogy nyomom szal hosszú börkabát alatta full feketére öltözve nem zenekaros poló!napszemcsi ha nemsüt akkoris még este is.és +ba a szamuráj kardom:)kb így:D

nahh köszi a válaszokat :D

2009. nov. 2. 22:35
 24/37 anonim ***** válasza:

hmm pedig a zenekaros póló jó (:

én éjjel nappal abban vagyok xD van vagy 40 (:

2009. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Én maradok ennél a Matrix Sötét Szamurájos megfélemlítő énemnél:D

Ha van rajtam zenekaros poló akkor nemérzem magam full függetlennek...

Válaszokat!!!gyerünk lányok ügyesen:Dirjatok csak..

2009. nov. 2. 22:44
 26/37 anonim ***** válasza:
Sötétbarna haj, zöld szem, kb 180 cm magasság, testalkat nem annyira számít (bár ne legyen szélsőségesen kövér/sovány)
2009. nov. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Tetszik, hogy milyen változatos. Én szeretem az ilyen dolgokat, hogy nem lehet általánosítani. Én például néhány felsorolt ideálra rá se néznék, de nyilván ők meg esetleg az enyémekre, és ez így szép:)


175-185 (ez körülbelüli, az alsó határ ami max. fontos), kisportolt testalkatú, szépen, kirajzolódottan izmos, még nem az a halálra gyúrt, de mégis karbantartott, edzett test. Rövid, szinte kopasz hajjal, lehetőleg barna szemekkel. Normális bőrszínnel. Nem kell, hogy szabályos legyen az arca, de ebben nem tudnék általánosítani.

Ha ehhez társul egy erős, férfias belső is, ami ugyanakkor el tud lágyulni, intelligens, egyeznek a fő gondolataink, eszméink, erkölcseink, akkor azt hiszem, tökéletes.

Bár ez még mindig elég gyenge leírás, de én megtaláltam őt szerencsére, a párom személyében. :)

Viszont nagyon tetszik még ő, neki kicsit hosszabb a haja:

[link]

2009. nov. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Az IGAZI ROCKERPASIK!!!!!!!!!
2009. nov. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
min. 180 centi,zöld szem,izmos test
2009. nov. 3. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
egy név: nacho vidal
2009. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!