Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogy nézne ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy nézne ki egy álompasi szerintetek?!

Figyelt kérdés
hajszin,magasság,testalkat,szemszin stb...
2009. okt. 30. 19:33
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú sötét,hullámos haj,mélybarna,vagy ébenfekete szemek,napbarnított bőr.


Magas 180 fölött,erős,amolyan testesen izmos alkat...

Borosta,mellkasszőr van,nagy lapátkezek...


Jellegzetesen mély hang,kellemes,férfias arcélek,

Sötétlila palást,nagy karimájú tollas kalap,kopott bőrkesztyű,ősrégi gitár a háton,

hatalmas,éjfekete lovon vágtat a borús,sötétszürke égbolt alatt...


Álmaim Férfija...


28N

2009. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

azigen:D

Én felkapom a hosszu bokáig érő bőrkabátom a napszemcsim és úgy járkálok ha borús kedvem van:Dha nagyonaz akkor kardal a hátamon:DxD

és amugy köszi aválaszt:D:)

2009. okt. 30. 22:36
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

legyen magas és sovány, hosszú hajú - a szín mindegy. éles arcvonásai legyenek, amelyek első pillantásra szabályosnak látszanak, de van bennük valami túl szögletes, kicsit aszimmetrikus. vad, kiéhezett szempár. szögletes mozdulatok, melyek olykor váratlanul finommá és óvatossá válnak.

20/L

2009. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
76%
2009. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

ejha:D

te linkelős látom jó izlésed van....

2009. okt. 31. 00:25
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

185-190 cm magas,sötét haj v. barna, sötét szemek, széles váll, sportos, vékony, hosszú ujjak, nagy kéz,

O-láb,szétálló lábfejek:D komoly:)

2009. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Fúúha... ne legyen magas (max 170 centi - az én 155 centimhez képest már az is nagyon magas, és elég röhejes látványt nyújtok egy 180 centis sráccal), legyen vékony, ne túl rövid olyan, amibe jól bele lehessen túrni) fekete haj, tengerkék szemek, hófehér bőr. Mély hang, puha ajkak, selymes bőr (főleg hason - azt imádom!!). Hasonló gondolkodás és ízlésvilág mint nekem, legyen intelligens, de ne tudálékos.

De mostanában le se szarnám, ha egy ilyen srác jönne velem szemben, mert nagyon szerelmes vagyok a barátomba, aki egyáltalán nem ilyen, de most ő tűnik a legtökéletesebbnek!!

2009. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Am tök furcsa amiket leírtok edddig senkire nemismertem rá:D

Max filmekből..:D

vagy szinészek,sportolók stb...

ezmár beilllik közvéleménykukatásnak:D

irjatok még:P

Laci

2009. okt. 31. 13:43
 19/37 anonim ***** válasza:
Barna haj, szexi kecskeszakáll hozzá, magasabb nálam, zöld szem, ne legyen dagadt se sovány. :)
2009. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Ez a kecskecucc:DxDDKöszi a választ^^
2009. nov. 2. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!