Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedden randim lesz. Ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedden randim lesz. Ez az első. Help?

Figyelt kérdés

14 éves leszek, lány vagyok.

Megismertem egy fiút, tegnap elkezdtünk beszélgetni (facebookon), tök jól elvagyunk /eddig/. Sokat beszélgettünk, tegnap majdnem egész nap.. mondta hogy találkozhatnánk. De nem itt lakik. Busszal mennék, 40 perces az út. De anyuék tuti kiakadnának, ha elmondanám.. ugyanis soha nem beszéltem nekik fiúkról, és ők sem kérdezték. Ha délután menne busz, gond sem lenne, mert akkor simán mondhatom hogy a barátnőimmel leszek. De nem indul csak legkésőbb reggel 8-kor, vissza pedig 3-kor. De így.. mit keresek én reggel 8-tól a barátnőmnél du. 4-ig? :/

A fiú is javasolta hogy inkább mondjam meg az igazat, de akkor nem engednének.. Azt pedig nagyon nem akarom.

Másik kérdés, hogy mit kell csinálni egy randin? Azt mondta, elvisz az ottani várba. Nyugodt, csendes hely.. és hogy köszöntsem? Csak egy sziával? Kérlek adjatok tippeket, tanácsokat, nagyon tapasztalatlan vagyok.

Köszönöm szépen mindenkinek előre is! :)


2013. aug. 26. 00:44
1 2
 11/11 anonim válasza:
edd meg a csávót. levan a gond.
2014. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!