Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet randizni iskola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marko polo kérdése:

Hogy lehet randizni iskola időben ha a távolság kb.48 km a 2 ember között?

Figyelt kérdés
Nos a történet hogy megismerkedtem egy csajjal azóta 2x találkoztunk de még csak 1x megöleltem, viszont mindájrt itt az iskola , és köztünk meg 48 km van... 1 év múlva meg kb. 80 lesz mert ő is megy középiskolába kollégiumba... Mit lehet tenni?

2013. aug. 24. 00:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehetne: utazol:D
2013. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
akkor, amikor éppen nincsen tanóra (hétvégén, délután, tavaszi szünetben)
2013. aug. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sry, koromat nem írtam meg 15/F <-én , ő meg --> 14/L

,

2013. aug. 24. 01:03
 4/11 anonim ***** válasza:
47felett már nem éri meg.
2013. aug. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
dehogynem, megéri az, ne is hallgass Nem adom fel...-re
2013. aug. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ő feladná mi ?:D

ÉS mennyi a max idő mondjuk ameddig nem találkozunk de annyira hogy ne laposodjon el jobban...

2013. aug. 24. 01:08
 7/11 A kérdező kommentje:
A kapcsolatra gondoltam xd
2013. aug. 24. 01:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ.. cikk cakkba 20 átszállással lehet csak megtenni az 50km-t.


vagy


1 busz vagy 1 vonat..



Első problémásabb .. második meg elégé könnyű

2013. aug. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
No figyelj. Én és a barátom közt 95km van, kerekítve 100km. Ő külföldön lakik és lassan 8hónapja vagyunk együtt. Ő már nem sulis viszont én még az vagyok. Nekünk is rohadt nehéz lesz talizni mivel ő dolgozik én meg majd járhatok suliba. Igy mi havonta 1xer fogunk talizni. Nehéz... nem mondom hogy könnyű. De ha ő az igazi, és igazi és valódi a szerelem is köztetek akkor kifogjátok birni. Hisz tudod: "Szerelemben a legkisebb távolság is túl nagy, de a legnagyobb is áthidalható." Szóval sok sikert. Nem lesz könnyű dolgotok, de kitartást! :) (am. mi szombatonként fogunk találkozni.)
2013. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
1. ha feluton talalkoztok az 24 km hat konyorgom kocsival neyed ora! nekem az iskolam van 48 kmre pedig budan lakom! masreszt meg valoszinuleg meg nem lesz belole semmi es netervezz evekre elore mert mar harom honap mulva se lesz a kepben. ne legyel naiv :)
2013. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!