Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy moderáljam az érzelmeimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy moderáljam az érzelmeimet, hogy csak a "csak barát"-iakat fejezzem ki . (folytatás, konkrét példa lent)?

Figyelt kérdés

Hogy moderáljam az érzelmeimet, hogy csak a "csak barát"-iakat fejezzem ki. és ne vegye tolakodásnak/próbálkozásnak mindennemű közeledésemet csak amiatt mert tudja hogy szeretem (de egyébként nem akarok semmit, csak a közelében lenni, mert szeretem. tudom hogy hülyeség hogy szeretem de nem akarok semmit, na de ez van, szerintem sem lenne értelme barátságnál többnek.)

Például ha készítek neki egy apró ajándékot születésnapjára azt nem fogja rosszul értelmezni?

Szeretnék neki örömet okozni, ha már boldoggá nem tehetem, illetve éreztetni vele hogy szeretem, hogy fontos nekem, de mindezt úgy hogy neki jól essen.

18F


2009. okt. 29. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit gondolsz és mit érzel... ez a legnehezebb. Ha értelmes nem lessz gond ne félj. sok sikert.
2009. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, öregem. Nem biztos, hogy menni fog. Lehet egyből "beleképzeli", hogy nem barátságból csinálod.
2009. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Marci, te vagy az?:D
2009. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
van barátnőd vagy miért?
2009. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem nincs barátnőm. Hanem szerelmes vagyok egy ismerősömbe/barátomba, aki azonban nem szeretne barátságnál többet.
2009. okt. 29. 21:26
 6/10 aftersex ***** válasza:
hát tényleg nehéz az ilyen...ha a lány értelmes és intelligens akkor nem lesz félreértés. én hasonló helyzetben vagyok... de én szeretem a lánnyal éreztetni hogy mit érzek iránta...
2009. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is szeretem éreztetni, csak nem szeretném hogy ez neki kellemetlen legyen, már elég régóta rágódunk ezen a dolgon.
2009. okt. 30. 15:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy lapos lesz, amit írok, de talán olyan ajándékokat adj neki, ami kicsit sem romantikus. Ne legyen szívecskés, hagyd ki a Valentin-napot, ilyesmi... Bár gondolom ezekre magadtól is rájöttél. Nehéz helyzetben vagy, de tényleg a másik fél intelligenciáján múlik, hogy meg tudja-e különböztetni a megnyilvánulásaidat.

Egyébként kész kincs vagy! Sok pasi csak hátat fordított volna ezek után a helyedben. :)

2009. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Márpedig a hátat fordítás az értelmes cselekedet, mert így nehéz olyat találni, aki viszonozza is az érzéseket.

Moderálhatod az érzéseidet, de úgyis csak ideig-óráig fog sikerülni, szenvedni fogsz, és végül vagy a lány fog eltávolodni tőled, vagy te fordítasz hátat.

Abba is gondolj bele, hogyan fogsz érezni, mikor neki lesz valakije.


Ja, remélem lány a barátod, mert homo sztoriban nem tudok tanácsot adni. :)

2009. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nehéz szitu.. én voltam hasonló helyzetben és tudtam moderálni az érzéseim, de kész szenvedés volt.. másik csajra egyáltalán nem tudtam gondolni, de pl.: az én esetemben a csaj teljesen megértő volt, egy idő után már csak barátként gondoltam rá... de ehez sok idő kellett

sok sikert a legegyszerűbb elfutni... de ha mellette maradsz így is akkor szereted igazán.

2009. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!