Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vigyek neki az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek neki az első randira? Lány-lány

Figyelt kérdés

Már egy ideje beszélgetek egy csajjal. Messze lakunk egymástól ezért eddig nem volt még alkalmunk találkozni, de holnap végre tudunk.

Mit vigyek neki? Egyáltalán vigyek neki valamit? 19 éves.


19/l



2013. aug. 17. 21:18
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Én nem vinnék semmit..és nem is számítanák arra, hogy ő adjon valamit is. Ez tényleg szokás?
2013. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Határtalan az idióta válaszok száma, ha a hülyeségről van szó. De jó látni, hogy teljesen beálltok a sorba, mint a birkák.. egy elkezdi és a többi folytatja. Főleg 95-ben született kis sz@...rosok:) Te botondka, tudod egyáltalán mi az a vibrátor? Vagy azért ajánlgatod ennyire, mert úgy bejött neked?


Kérdező, szerintem ne vigyél neki semmit. Vagy ha nagyon szeretnél, akkor maximum egy csokit. A párommal amikor mi találkoztunk először, ő hozott nekem 2 tábla csokit és egy plüsst. Kicsit kellemetlen volt, mert én csak egy csokit vittem neki. Ha esetleg ő nem készül ilyesmivel, ne hozd kellemetlen helyzetbe:) Sok sikert!

2013. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló köszi :)))

a sok hülyével meg nem foglalkozom :) az nekik a szórakozás, hogy ilyet írnak, hogy vibrátort vigyek :) jajjjj, de vicces .... :D

2013. aug. 18. 16:52
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem az első randikon mindig egy tábla csoki volt az ajándék és én is azt vittem :) bőven elég.

Viszont életem legjobb első randija az volt, amikor edzés után találkoztam a lánykával és nem hozott semmit, énse vittem semmit, csupán sétáltunk és várt velem egy buszt :D azután se vittünk semmit és tökéletesek voltak a talik :) szóval nem múlik ezen semmi szerintem :D

18/L

2013. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17%

"A párommal amikor mi találkoztunk először, ő hozott nekem 2 tábla csokit és egy plüsst. Kicsit kellemetlen volt, mert én csak egy csokit vittem neki."

Tábla csokit én az 5 éves unokahúgomnak szoktam vinni:D:D:D Beszarás hogy milyen válaszok vannak itt! Itt mindenki ovis szintű aggyal rendelkezik?!

2013. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én az első találkozásunkkor egy kulcstartót adtam neki.

Hasonló érdeklődési körünk volt így nem volt nehéz venni neki valamit.

Azóta is használja (igaz nagyon tetszett neki) és mindig mondja, hogy rám emlékezteti.

De mi akkor már régóta jártunk, viszont szerintem nem rossz ötlet ez sem az első találkozóra.


Azt vedd figyelembe, hogy pl. a csoki megolvadhat.

A plüss annyira nem rossz ötlet, de hát te ismered a lányt, gondolj bele minek örülne és ennyi.

2013. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
ollót
2013. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!