Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira beszéd téma? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira beszéd téma? Én 15 A lány 14.

Figyelt kérdés
Fagyizni megyünk el utána meg sétálni.
2013. aug. 12. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Fagyizni, miii?
2013. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
De séta közben próbáld dicsérni hogy milyen szép, aztán próbálj a hétköznapokról beszélni. és ha túl okosat próbálsz mondani inkább ne mond mert nem szeretik. Beszéljétek hova megy tanulni hova vettek fel, és mit vár az élettől. Nekem ezek jöttek be.
2013. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedvenc fagyi?

mit csinált a nyáron?

jár a bulizni-hova?

Hobby?

2013. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt az egy dolgot tartsd be, hogy semmiképpen ne beszélj az időjárásról. :) És kerüld a hosszú, kínos csendet, mert akkor mindketten feszengtek...

Beszélj vele arról, hogy hová szokott járni bulizni, hol nyaralt az idén, milyen zenéket és filmeket szeret és mindezeket te is mondd el neki, hogy ne csak ő beszéljen. Ha van pl. olyan szám vagy film, amit mindketten szerettek, ahhoz fűzz megjegyzéseket, ha kapcsolódik a témához, akkor beszélgetés közben bedobhatsz pár poént, viccet, ami épp eszedbe jut a dologról.

A lényeg, hogy légy laza, a nők valahogy a mesterei annak, hogy észrevegyék a feszengésed :)

Sok sikert!

2013. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat :)
2013. aug. 12. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!