Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is utál ismerkedni/randizn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is utál ismerkedni/randizni rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Egyrészt nem értem a női jeleket.Az egyik kivágott felsőgben hajlong előttem aztán csak barátkozni akar,a másik hetekig b*szik hozzámszólni pedig tetszem neki,a harmadik mosolyog,szemez de ha odamegyek akkor mit képzelek,neki barátja van.


A randizást pedig egy rohadtul erőltetett,feszélyezett dolognak érzem,ahol csak elmegyünk valami unalmas helyre,sablon kérdéseket teszünk fel oda sem figyelve.

Van így más is? Vagy csak én fogtam ki rossz partnereket eddig?

17/F


2013. aug. 16. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Nincs kreativitásom?! B+ én kitalálok neki 10 helyet meg programot aztán annyit kapok,hogy "menjünk sétálni." "


Szerintem nem gyertyafényes vacsorával kell kezdeni. Mikor két ember nem ismeri még egymást, olyan randikkal kell kezdeni, ahonnan könnyen van lehetőség felállni és elmenni. Ez megspórolhatatlan a bizalom kiépítéséhez.

2013. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Lehet tényleg csak a nem neked való lányokat fogtad ki. De igaza van az egyik előző válaszolónak. Mindeni játssza a k*rvát meg kelleti magát a semmire.
2013. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De mit vársz ba*d meg? Hogy majd elsőre odahullik a tökéletes nő az öledbe? És mit honnan kell tudni ha nem ír semmi. Lesz*rod és mész tovább. Ha biciklizés közbe 100x elesel már nem fogsz megtanulni biciklizni? Ha a jogsihoz 30 helyett 50 óra kell már nem fogsz megtanulni vezetni? Próbálgatni kell és "randi" nélkül ami nem mindenképp a sablonos randi-t jelenti nem tudsz megismerni egy lányt sem eléggé ahhoz hogy eldöntsd hozzád való-e. Ha neked ez olyan hatalmas erőfejtés akkor dögölj meg egyedül minket nem érdekel :D
2013. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egy találkozó igenis örömteli dolog lehet, ha komolyan érdekled a másikat. Érdekes módon nekem eddig mindig tök jól jött ki az összes, még ha nem is lett belőle kapcsolat.


Bár meg is válogattam, hogy kivel randizzak, és itt nem a külső volt a szűrő.


19/F

2013. aug. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

13-as.Nem tudom,te hogy vagy vele,de én nem szívesen ismerkedek olyannal aki tesz a fejemre.Nem vagyok pincsi,hogy utána fussak.

Talán felfogtad volna,ha nem lennél olyan sötét mint a kútalja.

Gyökér.

2013. aug. 17. 11:14
 16/16 anonim ***** válasza:

Itt adod a pofád a szánalmas kérdéseddel. Örülj neki , hogy valaki egyáltalán válaszol.


Ha nem tetszik húzz vissza a szobádba wowozni. Ennyi , ha utálsz randizni megmondom mit tegyél. Ne randizz ! és az életed boldog és kifinomult lesz


17/f

2013. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!