Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is utál ismerkedni/randizn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is utál ismerkedni/randizni rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Egyrészt nem értem a női jeleket.Az egyik kivágott felsőgben hajlong előttem aztán csak barátkozni akar,a másik hetekig b*szik hozzámszólni pedig tetszem neki,a harmadik mosolyog,szemez de ha odamegyek akkor mit képzelek,neki barátja van.


A randizást pedig egy rohadtul erőltetett,feszélyezett dolognak érzem,ahol csak elmegyünk valami unalmas helyre,sablon kérdéseket teszünk fel oda sem figyelve.

Van így más is? Vagy csak én fogtam ki rossz partnereket eddig?

17/F


2013. aug. 16. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

te fogtál ki nem neked való lányokat

amúgy meg ha nem akarsz ismerkedni, nem is lesz barátnőd

2013. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azért nem szeretsz mert nincs kreativitásod egy nem sablonos randihoz, az meg hogy h*lye vagy a jelekhez már nem a mi hibánk. 21. szd van vedd észre hogy mindenki játsza a k*rvát, és ez nem azt jelenti hogy bejössz neki :)
2013. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem lesz.

Nem fogok ennyit macerálni ezzel..

2013. aug. 16. 22:29
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki, akivel egyetérthetek ezen a hülye fórum(?)on!
2013. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Valahogy meg kell ismerni a másikat de kicsit tényleg erőltetett dolog, hogy namármost mipedig mindenképpen ismerkedni akarunk, nincs benne semmi spontaneitás, és salon kérdések tömkelege. Valahol igazad van, de más módja nemigen van sajnos, mert csak találkozásokkal tudod a másikat megismerni, de az is olyan, hogy megtervezett, pontban pénteken 4-kor találkozunk dolog. Nem szeretem, de mégis ez az egyetlen módja.
2013. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
na,, ennyi, akkor ne,, vagy kötelező?
2013. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Én is utálom a sablon ismerkedést, randikat... Inkább spontán ismerkedő vagyok. Minden szituációban magam adom, elhülyéskedek bárkivel, ha ismerem, ha nem... aztán ha szimpatikusnak tartanak, akkor általában megkeresnek itt-ott amott:)

Utána már csak kompatibilitás kérdése az egész, hogy lesz-e barátság, esetleg kapcsolat is belőle:)

szóval... ja a randikat én sem csipázom, viszont ismerkedni szeretek (nem jelent különösebb erőfeszítést, ráadásul így csak azzal kerülök kapcsolatba akinek szimpi vagyok...)

2013. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nincs kreativitásom?! B+ én kitalálok neki 10 helyet meg programot aztán annyit kapok,hogy "menjünk sétálni."


Most komolyan.

Ha egy lány lesz*r és hetekig felém sem néz akkor honnan tudjam tetszem neki?

2013. aug. 16. 22:31
 9/16 anonim ***** válasza:
átérzem tesó, a nőket sose fogod kiismerni de azért csak hajrá tuti találsz magadnak valami jó pinát ha másra nem akkor 1-1 éjszakára van sok ribi ebbe a rohadt országba..:)
2013. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A randizásban nincs semmi erőltetett, egy teljesen természetes ismerkedési folyamatról van szó. Egy kapcsolatot felépíteni hatalmas munka, amihez például bizalom kell. A bizalom pedig egyáltalán nem egy kedves gesztus, hanem egy hosszú és időigényes folyamat.


Nem kell mindent azonnal akarni, egy hosszú távú kapcsolathoz sok idő és türelem kell, de nem csak a kapcsolat kialakításához, hanem annak fenntartásához is.


Ezt nem lehet megspórolni. A kapcsolatra való alkalmasság ott kezdődik, hogy legalább néhány randihoz van türelmed.


A probléma szerintem egyszerűen az, hogy még csak egy félénk 17 éves vagy, érzelmileg nem nőttél fel ilyesmihez. Emiatt nem kell elkeseredni, hanem útnak kell indulni amint tudsz, hiszen az ember bátorsága csak tapasztalat útján szabadul fel. Ha nyitottabb vagy az új tapasztalatokra és örömmel fogadod az új érzelmeket, akkor könnyebben fog menni az ismerkedés.


20/F

2013. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!