Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen helyen legyen az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyen legyen az első Csók?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok hogy egy vidámpark, vagy egy játszótér?? vagy vmi más ?????

irjatok


2008. jún. 29. 22:24
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nem fontos... nekem például a soproni kempingbe egy elhagyatott faházba volt épp megiesztett és vigasztalt meg akarta puszilni az arcom de elhúztam a fejem"véletlen" és hopp ennyi volt... de persze nem ez volt a legjobb hanem az mikor ültünk a padon és a madarak csiripeltek és egy váratlan pillanatban hopp... tiis csináljatok ient hogy leültök egy padra ölelkeztek és ennyi!
2008. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én elég sokat makacskodtam az első csók elött :) Mindig is paráztam tőle, h milesz, ha elrontom... De már beláttam azt nem lehet elrontani :) Nekem az első az egy téli este volt. Sötét volt és amikor kisértem ki a barátomat a kapu elé akkor történt meg. Nem is 1. És annyira jó volt :)) Lényegében tök mind1 hol történik meg... De legyetek kettesben. Gondolom egy nagy társaság (haverok) között nem lenne vmi emlékezetes...
2008. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ok köszi a válaszokért!!!
2008. jún. 30. 16:02
 14/15 anonim válasza:
nem fontos holvan de sztem az elsőnél legyetek 2-esben mindenféleképpen.Nekem úgy volt hogy pasimmal elmentünk egy puszta szerű helyre ahol voltak fák meg kövek.Ott ültünk egy ideig aztán ketten elekezdtünk xD üvegezni és megtörtént.
2009. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
a vidámparkban az óriáskeréken olyan romantikus :D vagy van olyan csónakos és amikor bementek a barlanga és sötét van az is romantikus
2009. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!