Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen helyen legyen az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyen legyen az első Csók?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok hogy egy vidámpark, vagy egy játszótér?? vagy vmi más ?????

irjatok


2008. jún. 29. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elso egy jatszoteren volt ultunk a padon nem volt senki a jatszoteren es olyan jo volt hihi:d meg mindenre emlekszek ezelott 3 es fel honapja volt!
2008. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem a legelső az itthon volt, a konyhában. De a mostani barátommal történő első csókot tartom igazi első csóknak. Száomra az volt az igazi. A kolesz szobámban történt, épp párnacsatáztunk és hát összeért a szánk. Tök romantikus volt az egész, és mindennek már 8 hónapja :-) Meg szerintem jó a vízpart, a liget meg ilyen szép, emlékezetes helyek.
2008. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bármikor amikor mind a ketten rá vagytok hangolódva! Az enyém a sötétutcán volt,a házunk előtt, a kutyák ugattak, a szomszédunk fütíörészett miközben éppen a lovak alól trágyázott:( Szóval a lények hogy mind a ketten akarjátok!
2008. jún. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, amíg csak egymásra figyeltek. Nyilván jobb ha kettesben tudtok maradni és ha romantikus helyen történik meg, de ez nem feltétel :)
2008. jún. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre a saját példám:


Konyhaajtóban, épp vígasztaltam a lányt. A nagyija a szobában a zárt ajtó mögött aludt. A lány nekem támaszkodott , átöleltem. Összeért a homlokunk. Nagyon nagyon lassan és finoman összeért a szánk, és láss csodát.


Életem legeslegeslegjobb csókja volt.

2008. jún. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem rohadtul mindegy az neked, ahol épp rátok jön vazze!
2008. jún. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
az én elsőm egy parkban volt tavasszal virágzó fák alatt egy padon...soha nem felejtem el:)
2008. jún. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokért mindenkinek!!!
2008. jún. 30. 09:08
 9/15 anonim ***** válasza:
Az mindegy hogy hól történik az első csók.Csak olyan helyen ahol kettesben vagytok úgy sokkal jobb.
2008. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem faasza volt, a diszko kozepen, ott olyan romantikus csok, vilag vege volt !
2008. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!