Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan csábitotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan csábitotok? Hogy szedtek fel egy pasit?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 02:54
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Miért érdekel, utcalány akarsz lenni?
2009. okt. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a pasinak tetszel majd kezdeményez, ha meg nem és rámászol max.elvisz egy fordulóra és annyi
2009. okt. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Előttem lévők... atya éééég.

Ne tudjátok meg, hogy minket férfiakat mennyire idegesít, hogy egy nőről nem lehet eldönteni, hogy jó vagyok nála, vagy sem.

Kacér pillantásokkal, véletlen érintésekkel, kedves mosolyokkal annyi mindent el tudtok érni és közben tökéletesen hölgyek maradtok. Évszázadokig működött a dolog, az utóbbi pár évtizedben lett valamiért divat ez a semmit sem teszek dolog...

Beszélgessetek nagyszülőkkel, mit is tettek, ha tetszett akkoriban valakinek egy férfi, vagy nézzetek meg valamilyen fekete-fehér, romantikus magyar filmet. Pár hosszú pillantás és kész. Nekünk ennyi tényleg elég, nem kell rámászni.

2009. okt. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne tudd meg, hogy minket nőket mennyire idegesít, hogy egy férfiról nem lehet eldönteni, hogy jó vagyok nála, vagy sem.

Csak akkor jönnek a "pilla remegtetések" ha látom hogy jó vagyok nála :D

2009. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, nkem eddig mindenki azt mondta, h "a szemeimtől lettek készen"! Pedig én meg az ő "szemeitől lettem készen"! Szval elég egy pillantás mindkét részről és ,megvan a varázs!:)
2009. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg így van a nőknél hogy nem lehet tudni hogy most mi a fákk van :(((((((((((
2009. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen..sajnos nem lehet tudni hogy mi van :(:(.és elég lenneegy szép mosoly és egy hosszú pillantás.
2009. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves lány/hölgy/asszony, aki nem tudod, hogy mikor vagy jó egy férfinál. Nos akkor, ha másodszor is rád néz és nem véletlen.
2009. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
lehet, h a fiúkat az idegesíti, ha nem tudják, h bejön-e egy csajnak, de minket lányokat meg az idegesít, h nem tudjuk, tetszünk a pasinak. lehet, h elég egy hosszú pillantás mosollyal kísérve, de nem fogok arra így nézni, aki nem néz így előtte rám, mert nem tudhatom, h azért nem néz rám úgy, mert nem tetszek neki, vagy ő is arra vár, h mosolyogjak, szal fiúk! kezdjétek ti a szemezést!
2009. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!