Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hány pasitok volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány pasitok volt? Hol jöttetek össze vele? Hogy szedtek fel úgymond egy pasit? Kor, nem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1 volt/van.

Neten kezdtünk beszélgetni, később skype.

A nem minek, ha lányokat kérdezel? :)

2010. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Most van az első komoly kapcsolatom.

Suliban szemeztünk,ismerkedtünk,elhívott randizni.

15/L

2010. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Eddig 4volt.

Az elsőt suliba ismertem meg-7hónapig birtam vele

a 2.osztálytárs volt-komoly3 hétig jártunk:S

a 3.társkeresős volt, 1hónap után megcsalt

a 4.hát vele még mostis találkozgatok... 9hónapig jártunk

18/L

2010. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jah bocsi..az a nem véletlenül ment:D
2010. aug. 24. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:

úúú,ez hosszú lesz.Na jól van kb 13-15 volt akivel jártam is,sok csak futó pár hetes-hónapos kapcsolat(lehet több :-),ebből 5-el feküdtem le,ezen kívül pedig volt 3 fiú akivel csak 1 csók volt aztán szevasz.a legtöbb általános sulis korszakból, ottani fiúk voltak, vagy osztálytársak(akkoriban még papír leveleket írogattak,h. járnék-e velük),aztán középsuliban, az új haveri társaságból,parkban ismerkedés után.Én nem szoktam pasikat felvszedni, általában ők jönnek.De volt olyan akit már ismertem régebbről és pont szabad voltam és akkor tett 1 próbát, a mostani kapcsolatomat szilveszteri buliban "szereztem",egy közös ismerős mutatta be,ittunk, aztán kimentünk, én fáztam, odabújtam,aztán lekapott,ennek már másfél éve :-),ja és 16 évesen vesztettem, szóval a többség a csókolózáson tovább nem ment,de akkor még fiatal voltam

26/l

2010. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19:37as vagyok:) ja ha ez is számít én a 4.el vesztettem el:P
2010. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én iwiwen a "csajok és pasik"-ban megláttam és ráírtam mert olyan aranyos feje volt ( előtte 2 sráccal taliztam innen de no comment :S )visszaírt aztán msn rá 1 hétre tali és azóta járunk ennek 9 hónapja...közbe kiderült h anyukáink kolléganők voltak(tök bírták egymást) és rengeteg mindenben hasonlítunk, ő a másik felem uh nagy szerencsém volt!

Ő az első komoly kapcsolatom eddig csupa hülyékkel hozott össze a balsors.

21/L

2010. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 volt aból az egyikkel még most is tart. az elsőt neten ismertem meg és talállkoztunk 2 éves kapcsolat volt.A másikat gyerekoromba ismertem meg 3 évig volt " gyerekjárás" együtt játszotunk :) és most 6 év útán újra találkoztunk és egymásba szeretünk és még most is tart!:) Én elöször szemezni szoktam mindih kell valami amiből rájön a fiú hogy tetszik neked de ne te meny oda vagy ne te írj rá majd ő és onanntol ha te is bejösz neki már sima ügy. Ez általába beválik ha nem akkor eljátszom a fére tárcsázást:P és úgy veszem fel a kapcsolatot probáljátok ki beválik:) 17/L
2010. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Volt egy pár név szerint kell?:P Ricsi, Tibi, Laci, Tibi(megint), Dani, Ádám, Viktor és vegyes volt, hogy edzésen, volt neten meg volt koncert is. 16/L
2010. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!