Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ürülékszag miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ürülékszag miatt visszautasítanátok egy randi kérést annál, aki szimpatikus nektek?

Figyelt kérdés
1.5 tanított engem egy lány, velem egy idős, korrepetált. Pár hét után elkezdtem neki udvarolni, úgy éreztem nagy sikerem van nála, itta minden szavam, a poénjaim, ő is érdeklődött irántam úgy érzem. Akkoriban kezdtem el szedni egy készítményt, aminek durva hashajó hatása volt a mellékhatás. Aznap, mikor elhívtam, nagyon dolgozott a hashajtó hatása, görcsöltek a beleim, visszatartottam a szellentést, ahogy bírtam, de kijöhetett valami, bár én nem éreztem, de ő nyitott egy ablakot, biztos nagyon büdös volt. Aztán elhívtam, de nemet mondott, majd le is lépett sietve óra után. Lehetett a hashajtó mellékhatás miatt?
2013. aug. 13. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretnék egy szar szagú emberrel randizni.
2013. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy zavarja-e a lányokat, hogy odafosol?
2013. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fürggyé le
2013. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát a különcöknél még bevágódhatsz
2013. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, ha az illető nem világosít fel, hogy ez egy hashajtótól van. Ez esetben azt mondanám neki, térjünk vissza a dologra, ha már jól leszel. Mondjuk elég szerencsétlen időzítés volt pont akkor elhívni.
2013. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ajaj...
2013. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én fiútestvérek mellett nőttem fel, úgyhogy az ilyen dolgok miatt nem undorodnék meg valakitől, aki alapból szimpatikus.

De ez személyfüggő, csak ő tudhatja, hogy emiatt mondott-e nemet.

2013. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!