Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy régebbi barátom miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy régebbi barátom miért nem hív el? (lent)

Figyelt kérdés
Egy fél éve vagy kicsig kevesebb beismerte hogy tetszem neki. Én nem mondtam neki semmit erre, ezért rákérdezett, hogy viszonzom-e. Én akkor azt mondtam, hogy korainak érzem. Mindig jól kijöttünk, jókat beszélgettünk, mint barátok. De azóta nem hív találkára, hogy esetleg jobban megismerjük egymást... Addig sem hívott, de miért csak gépen akarja tartani velem a kapcsolatot? Miért nem hív el igaziból? Már nem tetszem neki? Értelmes válaszokat légyszi!

2013. aug. 13. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy fél év eltelt aztmondod, az idő alatt nem ismert meg mást esetleg? Mennyire vagytok még jóban?
2013. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azóta is beszéltünk de csak gépen, nem igaziból. nagyon jóban
2013. aug. 13. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mivel azt mondtad neki, h korainak érzed, így ő sztem ezért nem hív el randizni pl... de egyébként meg ez a 21. század, szval Te is elhívhatod őt. :)
2013. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert sem akkor,sem azóta nem jelezted felé egyértelműen,hogy neked is tetszik.Akkor kellett volna lépned,így már kicsit elkéstél szerintem,azóta más is képbe kerülhetett akár.Viszont ha nagyon nem hagy nyugodni a gondolat,kérdezz rá nála.
2013. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá nála nyugodtan, és hívd el akkor te ha ő nem teszi.
2013. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beismerte? Te a KGB-nél dolgozol, hogy kivallattad?
2013. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D nem úgy... köszönöm mindenkinek! megpróbálom :)
2013. aug. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!