Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha adott egy férfi és egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha adott egy férfi és egy nő, tetszenek egymásnak, de a fickó mégse kezdeményez, annak mi az oka?

Figyelt kérdés
fél a visszautasítástól? vagy miért nem?

2013. aug. 12. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fél
2013. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor lépjek én? dehát sztem ő is észrevette már, h tetszik, akkor meg mitől fél? visszautasítani nem fogom...
2013. aug. 12. 19:17
 3/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
Fél, azt hiszi foglalt a nő vagy tényleg van barátja neki és ezért nem próbálkozik.
2013. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lehet nem tudja hogy ő is tetszik a lánynak és az ígyis kicsi önbizalma még lejjebb csúszik.
2013. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1)lehet azt hiszi, hogy félreértett valamit és a csajnak más tetszik

2) a pasinak mégse tetszik a lány, a lány értette félre

3) a pasinak csak szexre kéne de túl félénk hozzá

4) a pasinak van másik kapcsolata (akár titkos) ezért nem

5) a pasi egy fura aszociális egyén egyéb defektekkel és szereti csak messziről szeretni szíve hölgyét

kapásból ezek jutottak eszembe, de lehet még pár opció

2013. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

-a pasi tudja, h nincs pasim

-tudom, h neki sincs csaja

-nem csak sexre kellenék, mert régebb óta ismerem, és rendes

-nem asszociális lény :)

ezért nem értem én se a dolgot... :(

valószínű fél vmitől, csak nemtom, h mitől...

2013. aug. 12. 20:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon tetszel neki, viszont a jelzéseket nagyon könnyű félreérteni. Több mint valószínű nagyon kedveli a társaságod meg téged és egy esetleges színvallás - mivel nem biztos a dolgában - elronthatja ezt, így nem kezdeményez, mert nem akar elveszíteni. Nekem így első blikkre ez jutott eszembe. Hívd el te. Mivel nagy az esélye, hogy tetszel neki, így nem hiszem, h. visszautasítana.
2013. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezt elfelejtettem mondani: Nagyon könnyű elnézni egy nő viselkedését, mármint belelátni olyanokat ami nem is létezik. Pl. én azt hiszem, hogy tetszek valakinek, de valójában mégse. Általában várni szoktam egy ideig mielött lépek, mert nem szeretek pofára esni :)


Én jó dolognak tartom ha a nők is kezdeményeznek, bár speciel még sose találkoztam ilyen esettel még a környezetembe se.

2013. aug. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

már elhívtam egy konkrét rendezvényre, azt mondta, h eljönne szívesen, de más dolga van. Nem kifogás, mert eszembe jutott, hogy mesélt már erről a programjáról korábban, szóval nem kibúvó volt, hanem tényleg nem ér rá. de most várok egy kicsit, hátha "kárpótlásul" ő hív el vhova...

köszi az eddigi válaszokat :)

2013. aug. 13. 17:15
 10/14 anonim ***** válasza:
reméljük elhív ő legközelebb :) jóltetted,h elhívtad! a labdát feldobtad neki,márcsak le kell csapnia :)
2013. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!