Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti utáljátok a romantik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti utáljátok a romantikus pasikat?

Figyelt kérdés
És ha az a barátotok,akkor megcsaljátok ?

2013. aug. 12. 20:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
a romantika sajnos mar a mai vilagba semmit se er a noknek ...
2013. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

wtf? O.o


miért tennénk ilyet? :O

az egy dolog, hogy ne legyen nyálas, de néha valami romantikus gesztus (romantikus csók, néha néhány kedves, nem mindennapi mondat, különleges alkalmakkor valami komolyabb romantika) az bőve belefér, sőt, kell is (szerintem)! ez egy formája annak, hogy nőnek érezzem magam a párom mellett, és ez nekem elég fontos szempont.


elég bugyuta kérdés. miért csalnám meg? :O és miért utálnám, ha romantikus? :O azt utálom, ha nyálas és csöpögős szentimentalizmusba fordul a romantika, de a többivel rendben vagyok. én. a többi nő nevében nem nagyon beszélhetek.

2013. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem preferáltam soha napján, mindig a művészlelkek vagy a kalandvágyó kreatív, szórakoztató emberek érdekeltek. Nekem a romantika maximum egy halványabb árnyalata jöhet szóba, mondjuk, ha borozunk a csillagok alatt az még belefér.
2013. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A mai lányok a bunkó, divatmajmomra buknak.
2013. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
2-es!Ha a párod nyálas lenne,akkor megbeszélnéd vele,h ez így nem tetszik neked ?
2013. aug. 12. 21:05
 6/19 anonim ***** válasza:

attól függ, mit ért a romantika szó alatt.

ha ronda piros plüss szíveket, büdös gyertyákat és tüskös vörös rózsát, akkor utálom.

ha sétálni az esőben, normálisan beszélni az érzelmeiről, szexelni valami erdőben, ilyen módon romantikus... akkor kedvelem.

2013. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szex az erdőben az mitől romantikus ?
2013. aug. 12. 22:02
 8/19 anonim ***** válasza:

én szeretem :) és nem csalom meg :)

2 éve vagyok kapcsolatba.. a barátom full romantikázós én nem annyira :) egyszer sem lépett félre senki :))

L20

2013. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én eleve nem jönnék össze egy túl romantikus pasival. Ez nem azt jelenti, hogy nem vihet el egy kellemes vacsorára, vagy akár gyertyafényes fürdő, ilyesmik, de sokan nagyon túlzásba tudják vinni. Az állandó becézgetés az őrületbe kerget, eleve nem bírom, ha valaki egyfolytában ölelgetni meg szeretgetni akar, szükségem van térre, amikor békén hagynak.

Számomra kell, hogy legyen némi érzékenység egy pasiban, csak ne vigye túlzásba. Nem szeretnék én lenni a férfi kettőnk közül (így is viszonylag férfiasabb személyiségem van).

2013. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A nyálasba átmenőt igen, az gáz.


De a barátom szereti a napfelkeltét, -lementét, csillagokat, szivárványt, villámokat, szép tájakat, hegyeket... ez szerintem romantikus, én is szeretem, és ennyi még simán belefér.


Amúgy nem vagyok nagyon romantikus alkat, de ezek simán jöhetnek. Ha pl. habos-babos-rózsaszín valamit találna ki, h.lyére nevetném magam - ő is -, de ismer, így nem is csinál ilyesmit.

2013. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!