Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ezt teszem, mindent elrontok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt teszem, mindent elrontok?

Figyelt kérdés

A következő kérdést nemrég tettem fel az oldalon:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__46073..


Tegnap este leültem, és úgy gondoltam, hogy könnyebb lesz feldolgozni, ha írok. Mérnök-informatikát tanulok, így életemben először tettem ilyet.


Összejött egy még jelenleg 9 oldalas kis "romantikus novella". Azt mondta, úgy érezte, hogy ne figyelek rá eléggé néha. Nem érdekel, amit mond. Ebbe majdnem mindent leírtam, amit ő mondott az ismerkedés ideje alatt.


Ha ezt megmutatom neki egyszer, azzal mindent elrontok, vagy esetleg kapok tőle még egy esélyt?


Csak normális válaszokat várok. És főleg lányokét.



2013. júl. 21. 11:05
 1/3 anonim válasza:
Mutasd meg neki!
2013. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kruger válasza:

A romantika a legtöbb esetben csak a filmekben működik. Azzal, hogy ennyire sok energiát fektetsz bele és ilyen erősen és intenzíven kimutatod, hogy szereted és szerelmes vagy gyakorlatilag azt kommunikálod, hogy függsz tőle. A te boldogságod az attól függ, hogy ő jelen van-e az életedben.

Ez nem túl vonzó és csak maximum annyit érhetsz el vele, hogy még inkább nyeregben lesz majd, ha meg akarja lovagolni ezt a lehetőséget.

A romantika akkor működik ha már a csaj is eléggé szerelmes és ő is ragaszkodik hozzád. Addig egy férfi legyen kemény, titokzatos, független és fogd vissza magadat.

Amikor értem tettem nők romantikus lépéseket az sokszor már késő volt, mert a kapcsolat már nem tartott ott és nem tudott rám hatni a dolog. Tehát egy férfi számára sem vonzó az, hogy ha a nő nagy erőkkel teper utána. Ezért gondolj bele, te most hogy lehetnél így vonzó az ő számára?

Azok a nők akikért már futni és teperni kell, nagyon nagy effortot kell a kapcsolatba beletenni, vagy sérültek vagy nem szerelmesek, vagy ki tudja mi a bajuk. Hidd el nem éri meg. Sokkal jobban jársz ha a függetlenségedet erősíted és vonzóvá válsz, és amikor ő érdeklődik utánad akkor teszel finom, átgondolt lépéseket!

2013. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez vagy hatodszorra van kint, nem?
2013. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!