Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan próbálkozzak másképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálkozzak másképp ha egy hosszú levél után is csak nemet mond?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép lány akinek egy nem olyan hosszú levelet írtam hogy kedvelem de mégis csak annyit mondott: Legyünk barátok!... :(
2013. aug. 7. 08:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miért mégis mit tegyen vonuljon vissza és éljen remete életet? Hazudjon valakinek szerelmet egy jó hancúrért?
2013. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
utolsó: én előbb brunyálnék inkább konnektorba mintsem olyasvalakivel legyek, akinek nem is igazál vagyok jó. Hidd el nem vicces dolog az olyan kapcsolat, ami már eleve a "kiégett" státuszból indul.
2013. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy nem akarod annyiban hagyni de jobb ötletem nekem sincs. A helyedben megpróbálnék átszenvedni egy huzamosabb időtartamot és ha még mindig nem sikerült felejtenem írnék egy újabb levelet.


Pontosan így jártam el. Tetszett egy lány és egy év után mikor már nem bírtam tovább írtam neki levelet. Ez már majdnem másfél éve volt. Hónapokkal később egy újat. Harmadszorra eszem ágában sem volt kicseszni magammal de hirtelen felindulásból megtettem. Tudtam, hogy semmi jóra sem számíthatok mégis hozzá futottam

2013. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igazából negyedszerre mert élőben is kifejeztem, hogy tetszik hátha az volt a gixer
2013. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Válaszra egyszer sem méltatott. Még annyira sem, hogy legyünk csak barátok.


Most már tulajdonképpen úgyis mindegy. Rohadt sokáig tartana összeszednem magam és az izmok amiket éves munkával növesztettem már rég eltűntek. Nem olyan rég még minden jól alakulhatott volna az életemben. Nem érdekel semmi. Nem tudnál olyasmit mondani ami akár csak egy kicsit is felcsigázna, kivéve ha van valami jó módszered felejtésre. Magasról teszek mindenre és mindenkire. Ha már egyszer szar az élet azt akarom, hogy a lehető legkevesebb közöm legyen hozzá.


Ó persze remény mindig van. Talán majd évek múlva találkozok valakivel aki felszít bennem egy kis tüzet. Valószínűleg futva fog menekülni ha meglátja, hogy mit tettem magammal mire eljutottam addig a távoli pontig a jövőben.


Addig is az a terv, hogy nincs terv.

2013. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az írás ugyan általában az ősz hajú aggastyánok hóbortja de azt már most eldöntöttem, hogy beleteszem majd az egyik könyvembe. Attól tartok olyan szerepet nem oszthatok neki mint eredetileg szerettem volna, de azért ha egyszer majd eljutok odáig küldök neki egy példányt.


Ha már egyszer nem láthatom soha többé...(ő jövőre végez én pedig halasztok, gondolom úgysem akar látni)

2013. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Attól, hogy másképp próbálkozol, még valószínűleg nem fog rádöbbenni, hogy vonzódik hozzád és akar tőled bármit.

A legjobb, amit tehetsz, hogy összeszeded az önbecsülésedet, és odébbállsz, veszíteni tudni kell. Ha egy konkrét elutasítás után még ott vergődsz, azzal csak szánalmassá teszed magad. Ha nem egy szemét szuka a csaj, akkor még valószínűleg csak lelkifurdalása is lenne miattad.

2013. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez a lehető legrosszabb helyzet amibe egy férfi kerülhet...maga a pokol...én is átéltem már..azt se tudod hány óra..akarod, de nem tehetsz semmit..22-es csapda! Ezt még megspékeli az a duma, hogy egy férfi legyen kitartó..ez csak női teszt..stb..lehet így van, ha tetszel..ha meg nem egyedül maradsz és leépülsz..ebből csak akkor tudsz kijönni szenvedés nélkül ha nincsenek érzelmek..ellenkezőesetben lelki pokol az egész! Arról meg ne is beszéljünk ha a csajt régóta ismered, mert nyilván egy fagyit áruló lány akit 5 perce ismersz és visszautasít semmit nem jelent érzelmileg de egy csaj akiért epekedsz az földre küldd..és ebből lesz a csajokat csak megdu..ni kell de érezni irántuk nem szabad, mert a pszichiátrián köthet ki az ember!
2013. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!