Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan próbálkozzak másképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálkozzak másképp ha egy hosszú levél után is csak nemet mond?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép lány akinek egy nem olyan hosszú levelet írtam hogy kedvelem de mégis csak annyit mondott: Legyünk barátok!... :(
2013. aug. 7. 08:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gondolom meg sem fordult a fejedben: élőben kell próbálkozni, sokat dob az esélyeken.
2013. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
úgy hallottam a kinézetet nagyon fel tudja dobni mondjuk egy A8-as, egyéb ötlet sajnos nincs
2013. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A4 -es papir is jó oda. Főleg, ha rajta van a bankszámla kimutatásod.
2013. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

élőben valószínűleg úgysem hallgatott volna végig, legalább elmondhattad amit akartál, nézd a dolog jó oldalát


én ha kíváncsi vagyok mi folyik mások fejében megpróbálom a helyükbe képzelni magam és ha egy olyan lány írna akit kedvelek biztosan nem számítana, hogy milyen csatornán adta tudtomra

2013. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Először is én univerzálisan írtam neki levelet(bocsánat hogy nem közöltem előbb) Másodszor nagyon kedvelem de ő egy izébe van belezúgva és az az izé nem szerelmes belé EGYÁTALÁN!
2013. aug. 7. 09:03
 6/18 A kérdező kommentje:
Úgy hogy valami "újrafrissítő" ötlet kéne
2013. aug. 7. 09:04
 7/18 anonim ***** válasza:
Most miért kell erőlködni, meg rátapadni? Lekoptatott, nem jössz be neki, ennyi.
2013. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
felejtsd el egy életre! legalább azt kapja majd amit megérdemel!
2013. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint te megaláznád magad annyira, hogy belemégy egy "ló nincs, hát jó a szamár is" kapcsolatba? (Még ha sikerül is) Hát én tuti nem strapálnám magam, van épp elég más jó nő is, olyan nem kell aki csak pótléknak tart.
2013. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem megalázná magát hanem egyszerűen csak nincs más választása. Akkor is ha tudja, hogy úgyis kopp lesz
2013. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!