Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hosszú egy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszú egy szerelmes levél?

Figyelt kérdés
Szeretnék írni egy szerelmes levelet valentin nap alkalmából, de foggalmam sincs hogy mi az a minimum amit írnom kéne vagy maximumm ??...
2010. febr. 4. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
olyan hosszú, amilyenre írják. nincs erre szabály.
2010. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Na most szerintetek ez normális?
2010. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utálom a hosszú uncsi szövegeket, viszont ha a szerelmem levelet ír, azt szeretném ha minél hosszabb lenne :D
2010. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
te ird a levelet és ne másold ki valahonnan ha te írod az meghatóbb :) és kézzel írd probáld elővenni a szép irásod és kb 1 oldalas az ugy jó :)
2010. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nem érettségis esszé! :)

Ha akarod csak pár mondtad, ha úgy gondolod több oldal.

De én eddig mindig rövidebb idézeteket, verset írtam, kicsit kiegészítve saját gondolataimmal.

Szóval én mindig egy kisebb papírra írtam, egy pár mondatot,azt ha akarja az ember, beteheti a pénztárcájába stb.

De ha te több mondatban, akár oldalakban fejtenéd ki, akkor úgy is megteheted. Lényeg hogy TE légy! :)

2010. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
50%
Legalább 200 oldal
2010. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Segítsek priviben? Több regényem is megjelent, de nem az a lényeg, hogy hogyan írod, hanem az, hogy mit.
2010. febr. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne irj úl sokat főleg ha lusta olvasni mint én egy mondat kell csak I LOVE YOU!!!esetleg egy smile
2010. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!