Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg ezt a pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg ezt a pasit?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy netes társkeresőn ismerkedtünk meg és nagyon nagyon tetszik és úgy tűnik hogy ez kölcsönös DE saját maga mondta nekem hogy nem csak velem ismerkedik hanem van még egy pár csaj. Nagyon félek hogy valamelyik lecsapja a kezemről pedig nekem nagyon tetszik. Hogy bolondítsam magamba így neten keresztül is az első randiig? És hogyan érjem el hogy lapát legyen a többi "ismerkedés vége?

2013. aug. 6. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy, ha nem vagy szimpatikus neki eléggé akkor sehogy, hazudni magadról meg felesleges.

Ha talál nálad jobbat akkor talál, ez ilyen..


De javasolnám hogy minél előbb találkozzatok!!!!! ÉS kedves aranyos érdeklődő legyél. Lélgy csinos a randin.

2013. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kata, te vagy az?
2013. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És a srác amúgy tetszik neked? Nagyon?
2013. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem Kata vagyok! De igen nagyon nagyon nagyon nagyon tetszik és szerintem nagyon egy hullámhosszon vagyunk :)
2013. aug. 6. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
azaz egy hullámhossz majd randin kiderül.
2013. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!