Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közös edzés első pár randiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös edzés első pár randiba belefér?

Figyelt kérdés

Van egy sporthobbim,ami elég hamar leizzaszt. 20 perc után már szó szerint folyik rólam a víz. Megismertem egy srácot nemrég,akinek hasonló hobbija van,de én már láttam őt azt csinálni,és alig izzadt.:D Szeretném neki megmutatni a "tudományomat",és szeretnék vele együtt "edzeni",de első pár randiba mennyire fér bele,hogy szétizzadjam magamat edzés végére és úgy nézzek ki mint egy rongy? Végülis ez az,amit mindketten szeretünk csinálni,de biztos zavarna,h a végére borzalmasan néznék ki... és mégis csak ismerkedő stádiumban vagyunk.:D Szerintetek inkább majd csak később eddzünk együtt?

19/L


2013. aug. 5. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem belefér, de ez nem tűnik annyira randinak

találkozzatok rendesen is, mikor jól nézel ki

úgy nem lehet baj

2013. aug. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, eddzetek együtt, ha úgy érzed. Utána gondolom úgyis elmész zuhanyozni és akkor jobban fogsz megint festeni. Sőt, fürdés után meg is ihattok akár valamit a büfében.
2013. aug. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd, én sok éve edzek. Mindig zavart mind férfiban, mind nőben ha valaki úgy próbált edzeni, hogy ne izzadjon meg.


Egyszerűen vigyél egy törölközőt és ha nagyon izzadsz töröld le és kész, legalább látja hogy nem csak popsit mutogatni jársz le.


Nem mintha baj lenne az utóbbival, csak tényleg gyakran veszem észre, hogy egyes csajok egyáltalán nem edzenek, teljes 'hadi sminkben' jönnek le és néha csak a lábgépeknél pucsítanak egy kicsit, hogy ne legyen annyira feltűnő, mi is a cél.


29F

2013. aug. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

rólam 10 perc után folyik,pedig edzett vagyok:)

ha régóta edz,akkor nem foglalkozik ilyesmivel.

az sokkal gázabb,ha valaki csak a kedvemért jön velem,aztán feltart,páváskodik,meg téblábol ott,amikor edzeni kellene.

2013. aug. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én megpróbálnám. Utána úgyis lezuhanyzol, az illatod is jobb lesz, és beülhettek meginni valamit meg dumálni
2013. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddz vele, szexi ha egy nő keményen tolja! Én is sokat szoktam, és izzadok is mint a ló.
2013. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!