Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 35 fölötti férfiak, megbotránk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 fölötti férfiak, megbotránkoztató, ha a nő végül csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalon megismerkedik egy -állítólag komoly kapcsolatot akaró- férfi és egy nő,aki szintén azt keres,az adatlapja szerint.

Pár hét chat,telefon után megismerkednek szeméyesen is, viszont a nő a második randinál finoman céloz arra,hogy neki valójában megfelel a laza flört,csupán szexen alapuló diszkrét kapcsolat.

Na most ezen egy 35-42 éves férfi megbotránkozik,vagy örül ennek is?



2013. aug. 1. 06:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen ezt nehéz megérteni! Nem elég neked egy? Akitől mindent megkapsz? Én örülnék egy ilyen kapcsolatnak. Volt már egyszer egy ilyen szeretői kapcsolatom csak elég veszélyes! Hacsak nem tudnak egymásról és elfogadják! De ezt kétlem! Normális kapcsolat így nem működhet!Én is komoly kapcsolatot keresek egy olyan nővel akivel a szex terén is össze illünk! Mert hogy nekem nagy igényem van a szexre! Nagyon szeretem a partnerem kényeztetni!
2013. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem hinném, hogy 35 fölött egy férfi túl sok mindenen meg tudna botránkozni egy nővel kapcsolatban. Addigra már sok mindent láttunk (a legtöbbünk).

A magam részéről nem akadnék ki, akkor sem ha a komolynak induló kapcsolatból végül csak szex lesz.

Szerintem mindenképp túlbonyolítod. Ne felejtsd el, mi máshogy gondolkozunk mint ti. Mi nem döntjük el már az elején, hogy ez komoly kapcsolat lesz és puntkum. Elkezdjük és lesz ami lesz. Már csak emiatt sem problémás a dolog szerintem.

Persze ha még nem mélyedtetek el a dologban.

Mindenesetre a férfival legyél egyenes és őszinte, a többi csak problémához vezet.

2013. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

# 12/12 -neked kulon koszonettel:)

2013. aug. 1. 13:13
 14/20 A kérdező kommentje:
..azaz utolso valaszolonak kulon koszonettel.
2013. aug. 1. 13:14
 15/20 anonim ***** válasza:
Alapvetően mit keresel? Csak szexet vagy mást is?
2013. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem. A mostani párommal több mint egy éve úgy jöttünk össze, hogy a második beszélgetésnél közölte velem, hogy ha csak szex, ő abban is benne lenne, én nem voltam megbotránkozva, 35 fölött már azért illik tudni a férfinek, hogy a szexet nem csak neki találták ki, ergo egy egészséges nőnek is vannak igényei. Aztán kicsit komolyabbra fordultak a dolgok, de az meg már más történet.
2013. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Csak akkor,ha nem velem!:) 41/F
2013. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nők + az őszinteség? Ugye viccelsz??? Hírből sem ismerik! :D
2013. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szexet akarhat,de az a baj a legtöbb nő a lóvéra hajt,a szex náluk csak egy eszköz a megszerzésére.:)
2013. aug. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ennek a pasinak se több,se kevesebb a lóvéja,mint másnak.Tehát..nem szempont.
2013. aug. 7. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!