Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 35 fölötti férfiak, megbotránk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 fölötti férfiak, megbotránkoztató, ha a nő végül csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalon megismerkedik egy -állítólag komoly kapcsolatot akaró- férfi és egy nő,aki szintén azt keres,az adatlapja szerint.

Pár hét chat,telefon után megismerkednek szeméyesen is, viszont a nő a második randinál finoman céloz arra,hogy neki valójában megfelel a laza flört,csupán szexen alapuló diszkrét kapcsolat.

Na most ezen egy 35-42 éves férfi megbotránkozik,vagy örül ennek is?



2013. aug. 1. 06:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én örülnék...bár már szinte mesébe illő a történet, mert pont h a nők ragaszkodnak és keresik a hosszú kapcsolatokhoz és kapcsolatokat. :D
2013. aug. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
...és az esetben is,ha ez úgy alakul,hogy közben a nő úgy dönt,hogy egy másik ferfival veszi komolyabbra a dolgokat, de mellette azért fenntartaná a laza kapcsolatot is (persze diszkréten...)???
2013. aug. 1. 07:27
 3/20 anonim ***** válasza:

Bár még nem vagyok 35, de azért válaszolok.

Első esetben, ha neki "megfelel", az nem azt jelenti, hogy azt is akar. Tovább ismerkednék vele és lesz ami lesz.

De ha éppen nincs másik lány a képben, akkor még a szexkapcsolatba is belemennék, a semminél jobb.

Viszont egy komoly kapcsolat mellé harmadiknak nem szállnék be. Ennél több önbecsülésem van.

2013. aug. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben az a nő nem normális,minek neki két pasi is aki tolja?Ilyen nővel nem állnék szóba.
2013. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha komolyat keresek és kozben kiderül, hogy csak kalandozna, akkor szóljon minnél előbb, hogy még veletlen se ringassam magam álomvilágba. Én nem küldeném el csak mondja meg, hogy mit akar tőlem és rendben vagyunk.
2013. aug. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki. A 30 fölötti nőknek általában már megjött az eszük és hajlandóak kielégíteni az igényeiket világmegváltó elkötelezettségek nélkül is. :)

30F

Te lennél a nő? :)

2013. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
...igen,én vagyok. 31 vagyok..
2013. aug. 1. 11:05
 8/20 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, de ilyen nővel még nem találkoztam ebben a korosztályban.


30/F

2013. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
...persze,de nem adhatom kereken a tudtára ,hogy fizikalilag nagyon erősen vonz,de csak annyit szeretnék tőle,mert szellemi/érzelmi síkon nagyonis különbözünk ...laza flörtnek el tudnám fogadni.
2013. aug. 1. 11:20
 10/20 anonim ***** válasza:

Rendben van ha csak szexre vágysz attól a férfitól,de azt mond már meg ha egy komoly kapcsolatod is lenne mellette akkor minek tartanád fel vele a kapcsolatot?

Két férfival is kefélnél.Nem gondolod ,hogy neked így sose lesz komoly kapcsolatod?

2013. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!