Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nálatok ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok ez mit jelent? Ti akkor is csináltok ilyet ha egy fiu nem jön be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Fiu vok és az osztályomban van egy lány!Ő nagyon tetszik nekem,kb 2 hónapja kerültünk 1 osztályba.Az a helyzet hogy van pasija,igy én nem is próbálkozok...de viszont ő folyamatosan "piszkál" tehát csikiz,a hajamat cseszteti :) meg stb... meg olyan is volt hogy letapizta a bicepszem(ki vok gyurva).

Szerintetek ez jelent valamit?Ti is csináltok ilyet? Vagy csak akkor ha bejön nektek az illető?Mi a véleményetek erről?Teljesen tanácstalan vagyok mert nem tudom eldönteni hogy csupán barátkozik vagy bejövök neki??


2009. okt. 24. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha van barátja szerintem csak hülyít. Nekem nem egy lány ismerősöm van aki ezt csinálja/csinálta. Aztán amikor a pasi már nyeregbe érezte magát, akkor mondták hogy: bocsi, de én csak barátnak tudlak elképzelni.


Persze vannak kivételek, de hogy ezt megtudd, rá kell kérdezned. Mi sajnos nem ismerjük a leányzót. Amennyiben már nincs jó kapcsolata a barátjával, lehet csak a biztonság miatt van vele és addig vadászik a következőre.


Ilyen ismerősöm is van..sajna. A nők néha köcsögök tudnak lenni.


L/21

2009. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Hát...igen vannak itt akkora faszok h...-_-....nem kéne bántani amit ír...


egyébként meg sztem attól is függ h a csaj milyen kapcsoltban van a pasijával...mert ha pl már nincs vmi jó kapcsolatuk akk meg eshet h azért csinálja h bejössz neki és akar vmit...de ha nagyon jó azzal a sráccal akivel van akk csak szórakozik xD és csak tetszessz neki max :P :D

2009. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!