Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nálatok ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok ez mit jelent? Ti akkor is csináltok ilyet ha egy fiu nem jön be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Fiu vok és az osztályomban van egy lány!Ő nagyon tetszik nekem,kb 2 hónapja kerültünk 1 osztályba.Az a helyzet hogy van pasija,igy én nem is próbálkozok...de viszont ő folyamatosan "piszkál" tehát csikiz,a hajamat cseszteti :) meg stb... meg olyan is volt hogy letapizta a bicepszem(ki vok gyurva).

Szerintetek ez jelent valamit?Ti is csináltok ilyet? Vagy csak akkor ha bejön nektek az illető?Mi a véleményetek erről?Teljesen tanácstalan vagyok mert nem tudom eldönteni hogy csupán barátkozik vagy bejövök neki??


2009. okt. 24. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azt, hogy csak b*zik és lányok használják a "vok" kifejezést, te kigyúrt férfiállat.
2009. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen egy nő az azt mondja pasija van, de egy férfi légyszi nem mondja már. Olyan homi. Ez szerintem nem jelent semmit, az én seggem is folyton basztatták suliban, aztán mikor rákérdeztem na csajok mi legyen, őőőőő izé semmi.
2009. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hányszor kérdezed még ezt te kigyúrt macsó?

Van szád (elméletileg) kérdezd meg tőle.

2009. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fel akarja magára hívni a figyelmedet.Szerintem nem jelent semmit,csak a hiúságát legyezgeti,meg a Tiédet is,ahogy látom!
2009. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez a kérdést már egyszer feltetted...és már válaszoltam rá.még hányszor kérdezed meg????am sztem bejössz neki,de légyszi többet ne tedd fel ezt a kérdést.
2009. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

13:14-es vagyok

lemaradt h valszeg nem akar tőled semmit,csak szimplán bejössz neki vmennyire

2009. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jóó akkor nem vok hanem vagyok és nem pasija van hanem faszija,de nem mind1?
2009. okt. 24. 13:17
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem akar tőled semmit, csak így barátkozik. ha akarna szakítana a sráccal..



és ne a srácot piszkáljátok már amiatt, hogy mit ír.

2009. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A sok nyomorék nem tud értelmeset hozzászólni, inkább beleköt abba ahogy ír.... Rohadjatok meg mind.....
2009. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát végülis igen,akinek nemtetszik hogy irok az inkább ne is irjon semmit....
2009. okt. 24. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!