Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben az esetben is gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben is gáz interneten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Reggeltől estig dolgozom, van mikor szombaton is. Amikor hazaérek teljesen ki vagyok merülve és örülök, ha lepihenhetek. Hétvégenként nagyon ritka, hogy olyan program jön össze a haverokkal, ahol szingli csajokkal lehetne megismerkedni.

Mennyire szánalmas lenne neten írni valakinek, hogy szimpatikus? Nem tartom nagyon jó ötletnek, de egyelőre nem tudok jobb megoldást.

23f


2013. júl. 29. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miért utasítanak el könnyebben csak légy laza nem mùlik semmi rajta:) nem tudom hanyas voltam de már írtam :D
2013. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem a netes társkeresővel csak rossz tapasztalataim vannak. A pasik többsége perverz, ha mégse, akkor meg minden lánynak ugyanazt a levelet küldözgetik, arra nem veszik a fáradtságot, hogy egy nyamvadt profilt végigolvassanak. Nyilván, tisztelet a kivételnek.

A nők többsége pedig csak az önbizalom növelése miatt regisztrál. Vagy nem akar semmit, csak jól esik neki, hogy bókolnak...

Plusz, vedd hozzá, hogy ezeken az oldalakon mindig több a pasi, tehát, ha a képed - ne adja az ég - profilod alapján nem vagy szimpatikus, simán válasz nélkül maradsz.

Szóval, én azt tanácsolom, ha nem veszed sértésnek, hogy, amikor lehet, olyan helyre menjetek, ahol vannak lányok is, meg ismerősi körben is akad azért egy-egy lány.:)

Esetleg, ha épp nem haverokkal vagy, akkor menj el egyedül, igyál meg valahol egy kávét, vagy valamit, és lehet, hogy találsz ott egy szimpatikus lányt. Nem tudom, hogy vidéki vagy-e, ha igen, akkor ott biztos nehezebb így ismerkedni, de számos példa van erre is.:)

21L

2013. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ja, igen!

Annyi kimaradt, hogy szerintem nem ciki ott ismerkedni, miért lenne az?! Ez is csak egy formája... A sikeresség más kérdés...

2013. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát, én írtam egy sablonszöveget, és eleve olyannak küldtem aki stimmelhet, a nevet beírtam és kész. Szerinted ki az a marha aki mindenkinek ismeretlenül hőskölteményt ír? És mint írtad is, a legtöbb csak egónövelésre szórakozik. Persze ha már veszi a fáradságot és egyáltalán el is olvassa, válaszol is minimálisan, akkor onnantól már megy a rendes levelezés, mint itt is.
2013. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem társkeresőre gondolta, hanem facebookon egy levélre.
2013. júl. 29. 22:30
 16/18 anonim ***** válasza:

Akkor sem lenne gáz.

Szépen megfogalmazod, hogy tetszik neked, és kész, ha meg ismerősöd is, akkor pofon egyszerű...

2013. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A netes kapcsolatnak sosincs jó vége! 23 éves vagy előtted az élet, bízd a sorsra:)
2013. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Eddig a sors nem kecsegtetett semmi jóval. :(
2013. aug. 3. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!