Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek ismerkedni, találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ismerkedni, találtam valakit az interneten, aki nagyon szimpatikus, de nem merek írni neki, mert nem tudom mit írjak. Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Mit lehet ilyenkor írni? Nem akarom elszalasztani, de félek, hogy hülyének nézne...

2013. febr. 26. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést hogy merted kiírni?
2013. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak lazán.

Mit veszíthetsz?

2013. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

erröl nekem egy anekdota jut eszembe:

(Amikor M. Hakkinen elöször ült a Mclaren volánja mögé az elsö idömérön rettenetes 7 tizedes külömbséggel verte el a szupersztár Sennát a csapattársát. Az idömérő végén Senna odament Mikához ak övetkező szavakkal:

- Te ezt hogy tudtad meglépni? Mi a titkod?

Mire az akkor még ifjú titán ezt felelte:

- Csak Tökösen Ayrton... csak tökösen"


kb nálad is ez a helyzet: Csak tökösen... :D

2013. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy Oroszlánszívű Rihárd ugye?

Mert gyáva embernek nincs hazája,és egyéb közhelyes,de igaz mondások.

Ha nem mersz lépni,soha nem lesz senkid,csak ha ő lép feléd.

2013. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lány vagy? :D
2013. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én se értem, hogy mertem ezt kiírni, és igen lány vagyok. :D
2013. febr. 26. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan aranyos. Én miért nem találok ilyen kis félénk csajokat?! :D
2013. febr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hozz létre egy fiktív e-mail címet és azon keresztül írd meg neki hogy neked ő nagyon szimpatikus, de félénk vagy és félsz a vissza utasítástól így ha lehet és neki is van kedved levélben megoszthatnátok magatokról pár dolgot, hogy kiderüljön van e közös bennetek. Ha van arról kell beszélgetni. Több levélcsere után fel is fedheted kiléted, ha te is úgy véled...
2013. febr. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úristen, képzeljétek ráírtam, és tök kedves volt, csak még alig tudtunk beszélni, de ő is azt mondta, hogy reméli, hogy még minél hamarabb beszélünk megint, és ááá :))))
2013. márc. 3. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!