Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves koruktól társkeresőz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves koruktól társkeresőznek az emberek az interneten?

Figyelt kérdés
Ti jónak tartjátok vagy nem az interneten való ismerkedést?
2013. febr. 12. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
18+. Eddig ezt tapasztaltam.
2013. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jobban belegondolsz akkor rájöhetsz,hogy akik a neten vannak azok az életben is megtalálhatók.

Szóval lényegtelen,hogy hol ismerkedsz.

Neten talán többet kamuznak,mint élőben,de ugyan az az ember,szóval figyelni kell.

2013. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én 1999ben kezdtem el internetezni:)

akkor még nem volt annyi oldal mint most legalábbis ha a közösségi oldalakat nézem vagy a fórumokat chateket:)

így egy "társkeresőn" kötöttem ki 11 évesen azért teszem idézőjelbe mert volt barátkeresési opció is és én persze csak beszélgetni barátkozni akartam:)


15 -16 éves kortól ha valaki úgy gondolja hogy az interneten szeretne társkeresőzni az szerintem normálisnak mondható már de a korosztály szerintem vegyes és az 50es korosztály is ismerkedhet a neten


hogy mennyire jó?

vannak előnyei és hátrányai is

benne van a pakliban átvernek meg becsapnak de szerintem ez akkor is előfordulhat ha más volt a megismerkedés színhelye

hogy mennyire lehet komoly egy ilyen internetes ismerkedés?

a találkozás után csak a két ismerkedő felen múlik hogy mit hoznak ki belőle akkor meg már mindegy hogy hol ismerkedtek meg mert ha tönkre megy a kapcsolat akár egy két hónap vagy évek múlva nem amiatt lesz mert egy társkeresőn jöttek össze

2013. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!