Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » BP-n randihely mozin, Margit-s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BP-n randihely mozin, Margit-szigeten és teázón kívül?

Figyelt kérdés

17 vagyok, a srác 21, eddig teázókba mentünk, kétszer moziba ötlet hiányában egyszer meg elsétáltunk a Margit hídtól a másik hídig a Duna mentén, vagy csak leültünk fagyizni meg beszélgetni. Mivel nem vagyok egy határozott eddig őrá hárítottam a "na most mit csináljunk/hova menjünk?" kérdést, de én is szeretnék valamit kitalálni de ehhez kis segítség kéne. :)

('Arra' a testi kapcsolatra még nem vágyom, úgyhogy ilyet kérlek ne ajánljatok :) )



2013. júl. 28. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Vár? Margitsziget? Állatkert?
2013. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
állatkert, vagy amúgy sétálni sok felé lehet, pl a Halászbástyához is elnézhettek én imádom azt a részt, vagy beülni valahová - van az a hely ( nem jut eszembe a neve) - ahol ilyen spáci teákat lehet inni - te állítod össze magadnak, állítólag jó és nem is olyan hú de drága
2013. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*spéci
2013. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Városliget kimaradt. Illetve hősök tere.
2013. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kelenföldi fagyizó:) A legjobb:D
2013. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ilyen időben a sétálgatás nem a legpraktikusabb, inkább valami beülős kéne ahol csinálunk is valamit mondjuk :)
2013. júl. 28. 23:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Biliárd.

Mondjuk zuglóban a Tájfun.

2013. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

állatkert. mi is melegbe voltunk, vittünk egy 2L-es üccsit és elvoltunk. :)


mammutba is be lehet ülni

millenária

városliget

mcdonald's

mozi


mi érdekes helyre mentünk, konzolszervízbe :)

2013. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!