Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek mennyire jönnek be a hosszú hajú srácok?

Figyelt kérdés
Nekem többször mondták csajok hogy a hosszú haj fiúnál nem jó, pedig én nem szeretnék rövid hajat. A haverjaim is azt mondták hogy nekem jól áll a hosszú haj. 21F
2013. júl. 27. 13:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A hátam közepéig érő a hajam, és általában (főleg ilyen melegbe) összekötve copfba szoktam hordani.
2013. júl. 27. 14:05
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszik, sokkal jobban, mint a rövis, de az a lényeg, hogy TE jól érezd magad a bőrödben, nem az, hogy mások mit gondolnak.
2013. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

2 dolog számitt nekem elsőre egy pasin.


1. legyen magasabb nálam

2. ne legyen hosszú haja.


bocsi, de szinte undorodom tőle, hosszu haju pasira nem is tudok ugy nézni hogy jo pasi vagy sem, nem szeretem és nem is fogom.

2013. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy a fenébe ne jönnének be? :)))

[link]


De komolyan, gyengém a hosszú haj :) Ne válj meg tőle! :)

2013. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! :)

Hosszú, vállig érő, egyenes hajam van. (Nem vagyok rocker, divatosan öltözködöm). Aki szeretne ismerkedni, írjon nyugodtan privát üzenetet... :)

20/Férfi (Budapest)

2014. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Imádom a hosszú hajú pasikat!!!!!! <3 :)))) De legyen szép, ápolt, tiszta! Vigyázz rá és ne hanyagold el, mert annál kiábrándítóbb nincs..


Nehogy levágasd a hajadat! Hidd el nagyon sok csajnak bejön a hosszú haj, csak jó helyen kell keresned ;) Akinek nem tetszik keressen rövid hajú pasit:)

2014. márc. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!