Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok tényleg nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg nem szeretik ha a pasinak hosszabb a haja?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam most, tudom nem a haj a legfontosabb de érdekel mit gondoltok. Derékig érő hajam van, kevés az olyan lány akinek hosszabb lenne:)
2008. jún. 26. 18:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%

Már nagyon pici korom óta imádom a hosszúhajú pasikat :D Barátomnak is hosszú haja van, kitekerném a nyakát, ha levágatná :D Szerintem nincs gond vele, jóóóóóóó az! :)

Amúgy ha nagyon zavar, hogy ilyen hosszú, akkor max picit vágass le belőle, nem kell sokat.

Mondjuk engem zavart amikor nekem volt hosszú hajam, mert alvás közben a nyakam köré tekeredett, összefogni viszont nem szerettem, úgyhogy rövidítettem rajta. De így is hosszú :)

2008. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

Szeretem, ha egy pasinak hosszabb haja van. Nekem az jön be legjobban, mikor fülig, vagy vállig érő haja van. :)

De csak akkor legyen hosszú haja, ha ápolja is.

2008. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
62%
Kinek mi áll jól szerintem, azzal tud hódítani. Nekem pl hosszú hajjal jóval több csajom volt mint röviddel, a mostani barátnőm is szereti.
2008. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%
Hihi:DNekem a kopasz pasik jonnek be:X:X:X:X:X A pasim nem kopasz de tetszik a haja.Jauuu en utalom ha egy pasinak hosszu a haja XD
2008. jún. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
68%
Én a hosszú hajú pasikra bukok :X de.. a kopac szakállal sem rocc :))
2008. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 tade ***** válasza:
46%
Le ne vagasd! Mondjuk nekem meg hosszuhaju pasim nem volt, de sokszor sok lany megirigyelhetne, hogy mennyire szep, apolt hajuk van a ferfiaknak.(persze itt is vannak kivetelek) Nekem mondjuk a 70-es evek frizuraja jon be. Nem is hosszu nem is rovid :I
2008. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%
OMG!! Mindent megtennék ,hogy hosszú hajú pasim lenne:)
2008. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%
Ehhahahah, de sok jelentkező :):) Látod, milyen jó a hosszú haj? :)
2008. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
64%
Le ne vágasd! Tudod, hogy milyen sokáig tartana visszanöveszteni megint?????? Ha már egyszer hosszú, akkor maradjon, csak arra figyelj, hogy ne legyen zsíros vagy ilyenek, mert az kiábrándító tud lenni.
2008. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
64%
nincs baj a hosszu hajjal!nehogy levagd!:@:D en imadom a hosszu haju fiukat,es sok lany van ezzel igy!ne akaj megfelelni senkinek,ha neked tetszik,akkor hagyd ugy!:)
2008. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!