Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik tényleg nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg nem szeretik a picikét verekedős nőket?

Figyelt kérdés
De itt nem arra kell gondolni, hogy tényleg verekszik, hanem pl rácsap viccből valakinek a hasára...amikor viccelődve oltogatja a pasi a nőt és vissza, néha viccből a hasára csap, de csak gyengén persze...csak mert régen annyit nevettünk ezen és mindig tök jól elszórakozunk, de mostanában arra gondoltam, hogy lehet, hogy nem is vicces. Hiába nevetnek rajta, lehet, hogy fáj nekik és nem tetszik? Mert még soha nem mondták, én pedig nem akarok agresszívnak tűnni, csak ilyen a természetem, amikor zavarban vagyok, gyengéden a karjára csapok, vagy ilyenek...szokjak le róla, tényleg megvetendő dolog?
2011. aug. 18. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Háth elég parasztnak tartjuk őket..... De ha bombázó, az csak dob a dolgon hogy tud verekedni. Főleg ha az ágyban is szadizik!
2011. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem gyerekes.


20/l

2011. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
passz nem látom hogyan csinálod azt hogyleirod abbból meg nemtudom megmondnai hogy szokj le vagy ne
2011. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Embere válogatja
2011. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a verekedés nem pofon, akkor oké :D

16/F

2011. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, eléggé bombázó vagyok szerencsére...lehet akkor ezért nem szóltak soha? :)

És igen, lehet, hogy gyerekes, de alapjáraton sem vagyok az a nagyon felnőttes gondolkodású ilyen ügyekben még így 20 évesen se. Semmi durvulásra nem kell gondolni egyébként, csak mintha könyökkel oldalba böknél valakit. :) És nem, nem pofon, mondom, hogy csak poénkodásból szoktam. :)

2011. aug. 18. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Tini korban ez a viselkedés még vicces.

Te viszont felnőtt nő vagy,próbálj meg nem csak nőiesen kinézni hanem úgy is viselkedni.

Az rendben van,hogy bombázó vagy de ha ehhez a külsőhöz egy éretlen kamaszlány viselkedése társul az eléggé kiábrándító.

2011. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na ebben látok rációt. :) És azt hiszem, igazad van, tényleg nem kellene így viselkednem...megpróbálom majd valahogy máshogy leplezni a zavaromat. :)

De amúgy beletrafáltál, tényleg néha eléggé gyerekesen viselkedem, ezzel tisztában vagyok, csak nem tudtam, h ez ennyire rossz fényt vet rám. :)

2011. aug. 18. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Én pedig nagyon kedvelem ha a lány kicsit bunyós, és ez kortól független dolog. Ez nem gyerekesség, hanem vidámság. Aki ezt gyerekességnek tartja, sztem inkább ő a konzervatív, öreg. :) Látható egyébként sztem h leginkább a lányok vélekednek így erről, a fiúknak nem nagyon lehet ilyen ellen kifogásuk. :P


23/F

2012. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem viszem azért túlzásba, csak elgondolkodtam rajta, h hátha komolyan gondolják, amikor azt mondják, durva vagyok. De örülök, h te így vélekedsz erről. :)
2012. máj. 30. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!