Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki a neten ismerkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a neten ismerkedés?

Figyelt kérdés

úgyértem nem tűnik az ember kockának, félősnek stb attól hogy netes társkeresőt használ?

ismerkednék én máshol is de buszon még nem tudtam rávenni magam, discoba nem lehet érteni semmmit, házibuliba majdnem minden csaj a barátjával jön...


2013. júl. 24. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Amilyen egyszerúnek tűnik a netes ismerkedés, Annyira körülményes nehézkes szar az egész.
2013. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2013. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jó pasi tök mind1 hol ismerkedsz úgyse lesz sikered.
2013. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy jófej pasit/nőt fogsz ki, akkor jó dolog, örömet okoz, és én erről nem mondok le, csak mert ciki lenne.(mondjuk a társkeresőt konkrétan kihagyom)
2013. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, én is neten szoktam nagyrészt, a bulikban meg tényleg az emberek nagyrésze a párjával jön -.-, nem is tudom mi a francnak járok el.
2013. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a jó pasi az relatív... am olyan átlagosnak tartom magam, 198 cm magas 87 kiló, nem vagyok izomkolosszus de gizda sem... nincs olyan arcom amit pofánvágtak egy péklapáttal.. adok magamra de nem vagyok divat b*zi:))
2013. júl. 24. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó, de nekünk nem kell magyarázkodnod. :D Ez pl. nem az ismerkedés hivatalos helyszíne.
2013. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!