Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kapcsolatot teremteni a fiúkkal? Miért "félek" tőlük? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, még sosem volt párkapcsolatom. Elég sok problémám volt az önbizalmammal, ez idővel megoldódott, már jobban érzem magam a bőrömben. Eddig volt már pár "jelentkező", de akkor vagy másra koncentráltam, vagy egyéb okok miatt nem jött össze semmi.

Nemrég érettségiztem, várhatóan szeptemberben megyek egyetemre és úgy érzem, mostmár sokkal nyitottabb vagyok, készen állok egy kapcsolatra, ugyanakkor bizonytalan is vagyok. Nincs sok tapasztalatom fiúzás terén, sokszor leblokkolok fiúk társaságában, azzal meg végképp nem tudok mit kezdeni, ha mondjuk valaki csak úgy váratlanul leszólít az utcán.

Tudnátok nekem valami jó tanácsot adni, hogy ilyen helyzetekben hogyan viselkedjek, hogy győzzem le ezt a fajta "félelmet"?

A normális válszokat előre is köszi. :)



#fiú #ismerkedés. félelem
2013. júl. 22. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgyanúgy 19 éves vagyok és lány, csak már egy egyetemi éven túl. Ha gondolod írj privit is, tényleg szívesen segítek, ha tudok, mert lássuk be, a fiúzás nekem sem az erősségem. Minden esetre, ha nem óvónőnek mész, akkor az egyetem egy nagy lehetőség lesz. :D Nyáron meg pihizz, menj el, napozz, hogy gólyantáborban ne úgy nézz ki, mint egy hulla, és vedd kicsit lazábbra a dolgot. Nem rögtön feleségül akarnak venni, először meg akarnak ismerni. Nincs miért leblokkolni. :) Ha nem blokkolsz le, hanem belegondolsz, hogy ő tette meg az első lépést, te vagy nyerő helyzetben, csak folytatni kell a beszélgetés, nos, ugye, nem is olyan rémes ez .
2013. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én fiúként félek a lányoktól, igaz nekem megvan az okom rá, mivel hiperronda vagyok (csajok, szépek, nagyszájúak, elszálltak mondták), de pár doboz sör után még a szép csajoka tis leszólítom vagy megcsókolom és olyankor az sem zavar, ha pofámvágnak utána. xD
2013. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 20 éves fiú vagyok és rendes párkapcsolatom még nekem se volt. Csak pár enyhe kavarás volt bulikban meg haveri körben.

Én is most megyek egyetemre, lehet emiatt , lehet más miatt de bennem is most fogalmazódott ez meg, hogy "készen állnék" egy kapcsolatra meg szeretnék is már egyet.

Az egyetem jó hely erre szerintem.

A leblokkolás meg valószínűleg a tapasztalatlanság miatt van, na meg talán önbizalomhiány amit írtál is.


A félelmet pedig úgy tudod legyőzni ha próbálkozol, persze ezt könnyebb mondani mit megcsinálni, de sajnos ez a dolgod rendje.. :)


De ha nem nézel ki rosszul akkor biztos akadnak fiú jelentkezők szóval ilyen téren neked könnyebb dolgod van lányként, hiszen a fiúk kezdeményeznek általában, így ezt neked nem kell megtenned. :)


Ha van még valami kérdésed akkor írhatsz privátban is , szívesen segítek amiben tudok.


Hajrá!

2013. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A félelem leküzdése, ha belemész!!!és minél nagyobb tapasztalatod lesz meg sikered, az önbizalmad is aramyosan nő, és még jobban fog menni. Igazabol minden az onbizalmon, azaz a sikeres tapasztalatokon mulik.
2013. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!