Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elcsesztem a randit? Befostam

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsesztem a randit? Befostam

Figyelt kérdés

Sziasztok tegnap este voltam egy nővel kajázni és hát felajánlotta,hogy lefekszik velem meg is történt mondtam neki,hogy elviszem kocsival,de ő azt mondta,hogy sétálni akar én meg akkor elmentem vele na de igen.

Olyan has görcsöm lett és sehol semmi nem volt nem értem volna már vissza a házba és ő még 20perc sétára lakott így hát volt ott egy bokor és oda mentem fosni de nem volt semmi papír és az alsó gatyámmal töröltem ki a seggem meg a trikómmal és utána végig csöndbe volt a csaj és én se szólaltam meg amikor oda ért a házhoz még puszit se adott csak be ment..Telefont nem veszi fel.


2013. júl. 18. 17:56
1 2
 11/16 anonim válasza:

ez komoly?

hallod miközbe olvastam énis beszartam

azt a csajt meg szard le egy ilyen után :DD xD

2013. júl. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 adriano016 válasza:
Szard le. A csaj csak azért haragszik mert szeretett volna veled fosni de te nem szóltál neki. Ne aggódj egy hét múlva el is felejti
2015. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Yantnerboi válasza:
Tudtad, hogy ilyen betegséged van, de nem készültél fel ellene. A csajtól kérhettél volna zsebkendőt :D Így jár a bokorbaszaró...., de a bokornak jól jöt egy nagy adag trágya :D TE kis KULAFI :D
2015. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%

Elég ciki lehetett, de nem tehetsz róla! Viszont az ebből a tanulság, ha tudod, hogy ilyen bajod van, mindig legyen nálad wc papír/zsepi, hogy ne kerülhess ilyen helyzetbe.

Igazából leginkább a csaj volt egy hülye p...a, nem is érdemli meg, hogy foglalkozz vele, ha ezen megsértődik. (mondom ezt úgy, hogy lány vagyok)

2016. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 zoli798 válasza:
Ha úgy nézed, jó napod volt.... sexeltél.... ráadásul nem szartál be.Meg ganajoztál egy bokrot, arról tényleg nem is esett szó... hazavitted a szaros pólót, meg a kisgatyót?
2022. jan. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 az agy ***** válasza:
Az első randin én is befostam. Azóta Ő a feleségem.
jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!