Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is elcsesztem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mark44 kérdése:

Szerintetek is elcsesztem? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy lány, egy suliba járunk és a legjobb barátom barátnőjének a legjobb barátnője (tudom bonyolult, de nem tudom másképp leírni). Szóval elég csinos, kedves és vicces is, de eddig még nem gondoltam rá, hogy esetleg összejönnék vele. Aztán hétvégén bálban voltuk a haverjaimmal, és ott volt ő is. Nagyon szép volt. Aztán beszélgettünk iszogattunk meg minden. Éreztem, hogy én is tetszem neki, nagyon sokszor hozzámért egész este, ha nem is volt mindig mellettem, de a mindig egymásra néztünk. Egész este a nyakkendőmmel szórakozott. Amikor a disco résznél táncoltunk egyszer csak ráhajtotta a fejét a mellkasomra aztán mosolyogva a szemembe nézett. Ekkor meg kellett volna csókolnom igaz? Lehetséges, hogy emiatt megharagudott rám azután alig beszélt velem. 17f ja és első kérdésem lécci nézzétek el nekem ha kicsit èrthetetlen
2013. jan. 14. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
szerintem ez még nincs veszve..hívd el randizni
2013. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
de hogy haragudott folytasd vele a kapcsolatot ki fog alakulni hidd el sinen vagy ezt én mondom neked
2013. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

biztos, hogy nem haragudott meg. keresd a társaságát és hívd el valahová. de ne dupla randi legyen, nekem a hajam égnek áll tőle!!

17L

2013. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, jól érzed, de ez nem probléma. Ne úgy éld át, hogy a francba mit halasztottam el. Ezt inkább úgy fogd fel, hogy ez olyan hiba, amit biztos vagyok benne, hogy soha az életben nem fogsz megint elkövetni. Illetve, ha már egy csinos csaj kinézett akkor legközelebb is ki fog nézni egy másik csinos csaj. Fiatal vagy, tapasztalatlan vagy, senkinek sem megy simán elsőre a csajozás, lesz még annyi lehetőséged, de ezt a hibát többet hidd el nekem, nem fogod elkövetni.
2013. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
meg ez egy jo ok arra h ujra találkozzatok ende
2013. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem fog rád megharagudni, csak azért mert nem csókoltad meg. Bár ha ő tényleg azt akarta, akkor valószínü, hogy nem esett jól neki... Szerintem nem lenne késő, ha mondjuk randira szeretnéd hívni, vagy ilyesmi...

Szóval, nem, nem cseszted nagyon el...

Sok sikert! ;)

2013. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha erre megsértődött,akkor nincs semmi értelme küzdeni,kérdezd meg őszintén,s ha az a válasz hogy igen,megsértődött,vagy erre utal,akkor hajcsd el mint a magzatvizet.arra nem méltatnám,hogy bekapja a faszom.Dönts okosan.
2013. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat. Igazából már ma beszélni akartam vele, csak sajnos ma nem volt suliban. Ilyet pedig nem vagyok hajlandó (az általam egyébként is utált) facebookon megbeszélni.
2013. jan. 14. 19:05
 9/11 anonim ***** válasza:
"akkor hajcsd el mint a magzatvizet.arra nem méltatnám,hogy bekapja a faszom" xDDD Ekkora szöveget még nem hallottam :D Egyébként szerintem sincs még semmi veszve.
2013. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 walk w1th mee ***** válasza:
Biztosan nem esett jól neki,de beszélj vele mindenképpen hogy találkozzatok :D
2013. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!