Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak le egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy szép lányt az utcán?

Figyelt kérdés
Tegyük fel sétálok az utcán, s szembe jön velem egy csinos lány, hogyan szólíthatnám meg?
2008. jún. 25. 13:20
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

na rögtönöztem egy szitut.. Kapcsolodik az elözö hozzászólók commentjéhez.


Jön veled szemben 1 jó csaj. Odamész hozzá. Sokásos utca kereséses szitu. Megmondja h merre van, te erre azt mondod neki, hogy adhatna 1 teloszámot ha eltévednél. Ha tetszel neki megadj sztem ha nem akkor ciki. Ha megvan a telefonszám akkor felhívod 1-2 óra múlva, hogy megtaláltad az utcát vagy amit kerestél és megköszönöd, de megkéred, hogy tartson már neked 1 kis városnézést mert nem tudod, hogy milyen jó helyek vannak arrafelé. A csajnak persze nem kell tudnia, hogy végig vágtál minden helyet. Majd ha kialakul valami akkor elmondod neki és röhögtök 1 jót a dolgon...;)

2008. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hű! ilyet kitalálni! nem semmi krapek vagy!ilyen soha nem jutott volna eszembe... Te már kipróbáltd? :P:)))))pussza
2008. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Nem próbáltam még ki de bátyámnak elmeséltem és ö megcsinálta és bevált neki. Azért nem csináltam még, mert van bnőm...:)
2008. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Szerintem inkább menj buliba és ott szerezz barátnőt ne az utcán keresd a "ku****t.
2016. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Darth95 válasza:

1. Légy spontán!


A csaj megpillantása után van három másodperced, hogy megszólítsd! Miért fontos a három másodperc? Mert így elkerülheted a negatív gondolatokat, nem fogsz azon agyalni, hogy „mi lesz ha…?” Nincs szükséged semmilyen varázsszövegre, csak menj oda és szólítsd meg!


2. Mosolyogj!


Gondolom, hogy már te is ismered a klisét, mely szerint a mosoly az a görbe, amely egyenesbe hozza a dogokat! A mosolygós ember pozitív gondolatokat vált ki, ami csajozásnál kész főnyeremény!


3. Figyelj a testbeszédedre!


Egy felmérés szerint az emberi közlésrendszer csupán 7% verbális (kizárólag szóbeli), 38% vokális (hangszín, hanghordozás) és 55% nonverbális! Tehát mindennél fontosabb, hogy figyelj oda a testtartásodra! Ha megszólítás közben a földet bámulod, ne is folytasd! Már veszítettél! Mindig figyelj, hogy a tartásod egyenes legyen, előre nézz, kicsit hátra eresztett vállakkal és a járásod nyugodt legyen. (Ha többet akarsz tudni a testbeszédről az Allan Pease Testbeszéd című könyvét szeretettel ajánlom!)


4. Csak nyugodtan!


A nyugodt és magabiztos embereknek egyáltalán nincsenek hirtelen mozdulataik. Minden gesztusuk finom, lassú és direkt. Még az is, ahogy a villával felvesznek egy falat ételt, hogy egyenek. Próbáld ki gyakorlásképp, és figyeld meg, mennyiben érzed magad másnak.


6. Ne dörmögj!


Hajlamosak vagyunk a természetes hangunknál mélyebben beszélni, mert azt macsósabbnak, férfiasabbnak véljük. Ez is egy tévhit! Nem macsónak, hanem bohócnak fognak nézni! Inkább természetes és vidám hangon szólítsd meg.


7. Ne hatolj be a biztonsági zónájába!


A legtöbb férfi mikor megszólít egy nőt, az előbbre levő lábára támaszkodik és még egy picit előre is hajol. Ilyenkor a minden ember egy kicsit hátra húzódik, mert egy idegen megsértette a biztonsági zónáját, ezzel kellemetlen érzést váltva ki.

2017. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!