Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak le egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy szép lányt az utcán?

Figyelt kérdés
Tegyük fel sétálok az utcán, s szembe jön velem egy csinos lány, hogyan szólíthatnám meg?
2008. jún. 25. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

A fő probléma általában nem az, hogy mit mondasz, hanem a kiállásod, határozottságod.

Lehet tiéd a világ legjobb csajozós dumája, ha visszakérdez valamit a lány és csak hebegni-habogni tudsz, akkor megette a fene az egészet.

A fő, hogy látszódjon rajtad, hogy laza vagy, legyél jókedvű. És miközben beszélsz, végig a lány szemébe nézz.

Ez persze kezdőként majdnem kivitelezhetetlen feladat, de hát az élet kemény, ehhez hozzá kell szokni. De a sok próbálkozás előbb utóbb meghozza eredményét.


Fiúként én legalábbis ezt tanácsolnám.

2008. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Gondold magad a lány helyzetébe, te mit szólnál ahhoz ha téged szólítanak le hogy "nagyon csinos vagy,kérsz egy fagyit?"

komolytalan, esélytelen, ha normális lányt szólítasz le... inkább menj bulizni, és ne mindenáron az utcán szólongass le lányokat.

Lány vagyok,engem nem tudna az ilyen meghatni, mégha egy helyes srác is próbálkozna nálam, nekem ez egy nyári flörtre utalna csak.

2008. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
"szia szép lány az utcán"
2008. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És mért baj ha csak egy nyári kaland? Nem 10-en évesen kell megállapodni!
2008. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja igen, nem írtam, hogy 17 éves vagyok.
2008. jún. 25. 17:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem már "szólítottak le" többször is

* buszmegállóban srác megállt kocsival(este 10kor):

- Nem szállsz be? úúúú..


*...követett a srác...még jó, h nappal volt, mert elég hecces szitu:D ...leszállt velem a villamoról, követett, jött mellettem, erre megkérdezte, hogy

- Mindig ilyen szép a mosolyod?

sztem ezzel nem bánthatsz meg senkit:) csak aza poén, h nem is mosolyogtam rá, csak miután megkérdezte, kínomban ;)


*Volt olyan is, h egy pasas jött szembe, s megállt, s megkérdezte, h merre van a ....x..y...utca, s ha szimpi vagy a csajnak, akkor....nyert ügyed van:)


Már csak aza bib, h engem mindig olyan szólít le, aki nekem nem jön be:S


De kedves uccsó hozzázóló, ha olyan helye srác szólítana le, aki neked is bejön, akkor biztos, h nem ellenkeznél, ha szabad vagy!


na szia, ha holnap leszólítasz pesten :XDXD, akkor majd szépen mosolygok :))

2008. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
sorry...második hozzászólónak szólt az egyyik mondatom :)
2008. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Akkor majd próbálkozom... :)
2008. jún. 25. 23:37
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem is jó taktika lehet, h keresel egy utcát, aztán meg rájössz, h nem tudod hogy kell odamenni.. vmi jó távolit kérdezz :)

Vagy egy aranyos bók... arra én se kapnám fel a vizet, de az ilyen "úúú" meg hasonlók.. tök reménytelen, esetleg azt is kipróbálhatod, h szembe kerülsz vele, ha nem néz vissza rád, és mélyen a szemébe nézel és mosolyogsz. Csakhát egy utcán.. nehéz a figyelmét felkelteni bárkinek is.

2008. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

belebotlós technika??...:) neked megy és elnézést kér akkor te: "nézd ha beszélni szerettél volna velem elég ha annyit mondassz SZIA ettől még nem kell erőszakoskodni" (nagy mosoly / vigyor)

csak egy 5let... van hogy bejön;)


nah sok szerencsét!!

2008. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!