Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel kezdjem, hogyha a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kezdjem, hogyha a netes társkeresőn ráírok valakire?

Figyelt kérdés
Ha azt írom,hogy: "Szia!Van kedved ismerkedni?" ,akkor az nem ilyen barátkozós szöveg?Azt akarom,hogy az elejétől kezdve tudja,hogy mit akarok.
2013. júl. 11. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen, mit írsz. Nem azon fog múlni, hogy válaszol e. De ezekben a netes társkeresőkben ne nagyon reménykedj. Nagyon ritka, hogy egy jól kinéző csaj válaszol.
2013. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, már az elejétől tudni fogja, hogy mit akarsz. Nem véletlenül vagy fent TÁRSkeresőn...


Hogy kell kezdeni, ami megfogja a lányokat, sajnos még nem jöttem rá. Én rövid levelet szoktam írni, köszönök, aztán megdicsérem a képeit vagy valamit a bemutatkozásából, meg felteszek egy kérdést azzal kapcsolatban, amit az adatlapján látok. Jó esetben 10-ből 2-en válaszolnak rá.

2013. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én netes társkeresőn ismertem meg a férjemet.

Az adatlap alapján döntöttem el, hogy valakinek válaszolok-e vagy sem.

Persze eleinte válaszoltam olyannak is, aki nem érdekelt, de hamar rájöttem, hogy felesleges, mert minek strapáljam magam. Egymás idejét vesztegetjük.

Pl. volt, hogy dohányzó srác írt nekem, és leírtam neki, hogy elnézést, de nem szeretnék dohányzó partnert. Erre jött a meggyőző duma, a végén meg már a szidalmak, hogy én milyen b.unkó vagyok, mert attól még ő nagyon rendes ember, hogy dohányzik. Utána elhatároztam, hogyha tudom, hogy nem akarok a sráctól semmit, akkor inkább nem is válaszolok. Minek magyarázkodjak, itt egyértelmű paraméterek vannak, amiről tudom, hogy nem, az nem és kész.

Volt olyan, aki több oldalas bemutatkozó szöveget írt, mégsem válaszoltam rá. Mert az alapján, amit leírt magáról tudtam, hogy nem érdekel, mert pl. túl idős hozzám, vagy túl messze lakik stb.

Egyébként is ezekről a hosszú bemutatkozó levelekről messzire lerítt, hogy nem személy szerint nekem írta, hanem szétküldte vagy 30 lánynak. Szeretem ha valaki személyesen nekem ír.

Szóval eleinte nem érdemes túl hosszú levelet írni. Egyszerűen csak írd meg neki, hogy tetszett a bemutatkozó oldala, és kéred, hogy nézze meg a tiedet is. És ha neki is szimpatikus vagy, akkor próbálhatnátok egy kicsit megismerni egymást eleinte levélben, később persze személyesen is.

2013. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy kezdjed a netes társkeresőt, hogy bemész a beállításokba és törlöd a profilodat. Lányok akik ott vannak tele szórják pasik üzenetekkel. Én most úgy gondolom, hogy csak ártasz magadnak, ha nem élőben próbálkozol, mert ott alapból több eséllyel indulsz, ha összeszeded a bátorságod.
2013. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 megoldásánál már csak az a jobb ha nem is regisztrálsz :)
2013. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a netes társkeresőt, Egy rakás sz*r! Előben a normális,és ott még van is esélyed!
2013. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is egy netes társkeresőn ismertem meg a férjemet 3 éve.

Ő akkor olyan dolgokról érdeklődött az első levelében, ami az adatlapomon szerepelt, pl akkor épp jogot tanultam, szerepelt, hogy imádok olvasni, a kutyáimmal játszani...stb..


Ha a kiszemeltnek van rendes bemutatkozó profilja, ahol értelmes dolgokat ír le, akkor abból szűrj ki néhány dolgot és írj neki.


Nekünk bevált!


Aki meg meg sem meri próbálni, az meg nyugodtan próbálkozzon évekig élőben és reménykedjen...


Én ott, akkor az igazi, nagy őt találtam meg:) És ezt a férjem is így érzi, pedig ő akkor csak 2 hete volt fent, én fél éve.


27/N

2013. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Neked szerencséd volt és férjednek is. De az esetek többségében a netes társkeresés mindig úgy végződik,hogy megunja az illető mert még arra sem méltatja a másik fél,hogy vissza írjon!
2013. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem csak nekem van szerencsém. 2 párt ismerek akik így ismerkedtek meg, házasok, 1 illetve 3 gyerekkel, és egy komoly párkapcsolatosat is ismerek, ők 5 éve vannak együtt. igaz,ők nem házasságpártiak, viszont boldogok együtt.


egyszerűen csak meg kell próbálni, és nem feladni 2-3 hónap után. nekem fél évbe telt....


aki meg cikinek érzi az ilyen ismerkedést, próbálkozzon mással, vagy maradjon magányos.... aki nem elég nyitott, kis eséllyel lehet szerencséje!!!


utolsó előtti voltam.

2013. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!