Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen volt az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen volt az eddigi legfrappánsabb levél, amit társkeresőn kaptatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit a barátomtól kaptam. Nem volt túlcsicsázva, nem volt fondorlatosan megfogalmazva, hanem közvetlen volt, rögtön tudtam hogy beszélgetős fiúval van dolgom ami nagyon tetszett, rögtön közös témával indított. Olyan aranyosan írt hogy nem lehetett neki nem visszaírni. Ő volt az első, akiről rögtön éreztem, hogy nem rossz szándékú, kedves ember és megakarom ismerni.
2013. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan kerek, egész. Se nem rövid, se nem hosszú. Volt megszólítás, bemutatkozott, miért van ott az oldalon. Szerintem ez alap, hogy először magáról ír az ember azután kérdez. Udvarias, nem követelőző, a második mondat sem a szexről szólt. Mert én legalábbis sok ilyennel találkozok. Előbb ő nyílik meg, pl. képet ő küld először, telszámot ő adja meg először. Érdeklődő kb. ennyi.
2013. máj. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!