Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, mikor mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mikor mondjátok valakire azt, hogy lúzer?

Figyelt kérdés

Ha ránéztek egy fiúra akkor milyennek kell legyen ahhoz , hogy azt mondjátok rá , hogy ez is csak egy lúzer és szóba sem álltok vele .

Én lúzernek érzem magam mert nem érdeklem a lányokat egyszerűen levegőnek néznek nem tudom mi a probléma velem már belegondoltam mindenbe de egyszerűen nem jutok semmire.

Sosem volt még barátnőm mert amint írtam sosem nézett rám úgy egy lány sem de még barátként sem .

22ff


2013. jún. 2. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
az lúzer akinek sír a szája, és egy botot nem tesz keresztbe a céljaiért..
2013. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van azaz echte lúzer, akire már ránézel, és látod, hogy esélytelen. De úgy még tíz évig mindenképp. Az a kis 45 kilós, parasztbajszos, zsíros hajú (haj gondosan ránőve oldalt a fülekre), ordítóan igénytelen zsigerkocka, aki ha peches, még szemüveget is kell hordania, de abból a ronda fajtából, ami már 10 éve is kiment a divatból.

Mind emellé gőzünk sincs hogy kéne felöltözni, és minden ruhájuk seszínű, jellegtelen, alaktalan és nem áll rajtuk sehogy.


Akkor van az egy fokkal fejlettebb lúzer, aki külsőre még ki is néz valahogy, tehát a dolog ezen részével nem lenne gond, de gőze sincs a nőkről. Semmiről. Nem tudja mit mondjon nekik? Nem tudja miért mondja? Nem tudja hogy kell udvarolni? Nem tudja mi indítja be őket? Nem tud semmit, viszont iszonyatosan fel van háborodva rajta, hogy nincs sikere, attól függetlenül, hogy nem is próbálkozik, és végtelenül gyűlöl másokat, amiért nekik sikerül. Az nem is érdekli, hogy a "mások" tesznek is ezért. (itt a gyikon ebből sok van)


Én valahova e közé és a következő közé bökném be a friendzone-olt érzékeny lelkűeket, akiket nem használnak semmi másra, csak lelki szemetesnek.


Akkor van egy ilyen fél-lúzer típus, aki már-már össze tud szedni csajokat is, de csak csereszolgáltatásért. Vagyis a csajok elfogadják őt, de csak a pénzéért, vagy valamilyen a sráccal járó hasznosságért. Ők rendszerint papucsok, vagy azok a férfiak, akiket egyfolytában kihasználnak, de nagyon csúnyán.



Én valahogy így látom a lúzereket. De ez szubjektív vélemény.


22L

2013. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kemény volt az első, nem mond hülyeséget.Mondjuk attól hogy egy pasi a csajokhoz nem ért, még nem lúzer, Istenem milyen világban élünk.
2013. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!