Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem működik a facebookos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működik a facebookos csajozás?

Figyelt kérdés

A csajok nem foglalkoznak ezekkel,vagy bénának tartják,hogy a gép előtt mernek írkálni,személyesen nem emrnek odamenni hozzájuk,vagy miért nem működik csajok?

24\F


2013. júl. 11. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
mer régen apád se facebookon bökdöste anyádat.
2013. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igen ez nagyon gáz.

a facebook kapcsolattartó eszköz, nem ismerkedési hely. ha valaki facebookon akar ismerkedni azt gondolom hogy fél odajönni vagy annyira rossz hogy a környezetében nem talál csajt. ez olyan mint a társkereső ami szintén gáz szerintem

2013. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elromlott
2013. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én több csajt is felszedtem facebookon keresztül...

Attól függ, mennyire jó a fogalmazókád, meg te magad sztem. Meg persze a csajnak sem szabad idegenkednie a Fb-től. De simán tud működni. Csak találkozzatok élőben is.

2013. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha fel kell tenned ezt a kérdést az rég baj.Neked a szexuális életed is UTP kábelen keresztül fog történni.
2013. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem az,csak csajozni akarok ott is,meg ahol lehetőségem van
2013. júl. 11. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:
mert a facebookot nem arra találták ki!
2013. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Állandóan jót szoktunk mulatni barátnőmmel, akik annak ellenére kanos üzeneteket írogatnak neki Facebookon, hogy látszik, van barátja. Eléggé bénának tartja ő is.


Ismerkedésre ott vannak a társkereső és chatelős oldalak. Nem is értem, hogy ennek mi értelme van.

2013. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam mindig a képemen akadnak ki, hogy ronda vagyok, amúgy egy csajjal sikerütl összehoznom több randit is, le is szopott meg smároltunk is, de dugni sajnos nem akarta. Ezt leszmáítva nekem is csak rossz tapasztalataim vannak a fészbukos csajokról. Uutálatos, buta, felszínes, agyatlan egy népség, aki fészbukon lóg éjjel-nappal.
2013. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!