Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen szép nő tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen szép nő tényleg csak akkor fog leszólítani egy pasit és így mosolyogni rá, ha kb. úgy néz ki, mint Antonio Banderas?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=sp1ro49VVDg


15. percnél van az a fél-1 perces jelenet.


2013. júl. 9. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem sajnáltatni akarom magamat.
2013. júl. 9. 19:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Én erre csak azt tudom mondani, hogy hiába vannak lehetőségeid ha nem ragadod meg.
2013. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Nos, ebben a filmeben Antonio Banderas már egyáltalán nem olyan szívdöglesztő, öregszik, nem is vitás.

Nekem a csaj sem jön be, bár nő vagyok, szerintem tök átlagos.

Egyébként meg soha nem szólítok le pasikat az utcán, és kérek randit, mert az a pasik dolga, nem a nőké.

Ne ábrándozz ilyeneket, és kapd össze magad, légy férfi!

2013. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kevésbé szép nők is csak akkor fognak.
2013. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hiába öregszik, még akkor is elég jó pasi, legalábbis szerintem a legtöbb nő még így is összeszűrné vele a levet. Nekem nincs ilyen fizimiskám, hogy leszólítsanak a csajok. Még soha egy sem szólított le. Sőt azt sem nézik túl jó szemmel, ha én szólítom le őket.
2013. júl. 9. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a nő nemhogy nem szép, de még irritáló is a feje. Banderas az Banderas, akármennyi idős is :)
2013. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jó kis puncija lehet a csajnak. Dugnám.
2013. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Ezek a magas, csinos, gazdag és szőke nők valahogy annyira igényesek, hogy mindig finom illatuk van, akkor is ha nem fürdenek 5 napig. Nem tudom hogy csinálják.
2013. júl. 10. 16:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te még életedben nő közelében nem jártál, főleg nem 5 napja nem fürdött nőnél :D
2013. júl. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!