Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szépség vagy jó megjelenés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépség vagy jó megjelenés? Nektek mi tetszik jobban egy lányba:ha nagyon jó adottságai vannak:nagyon szép arc, nagyon jó alak vagy ha add magára, szép ruhái vannak és jól öltözködik az alakjához?

Figyelt kérdés
Esetleg van olyan,hogy ha az egyik teljeseül akkor nem számít a másik?
2013. júl. 8. 19:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szépség szinte bárkiből lehet. Csak az már nem a természetes önmaga lenne hanem mindenféle segédeszközzel átalakított ember.


Nekem nem ez kell ..

2013. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

neked pedig csak félig van igazad. :)

Egyetértek azzal hogy egy nagyon kövér vagy csúnya lányhoz nem szívesen mentek oda.Csak nekem az a fura,hogy ugye bár van amivel szület az ember és nem tud változtatni rajta...

Ergo születésed pillanatába eldől mik az esélyeid.....

Meg az is,hogy mért nem értékelik,hogy legalább valakinek van önképe és tudja mi áll jól neki,mint egy olyat,aki totál igénytelen.És ezt nem csak személyes tapasztalatok alapján mondom.

2013. júl. 8. 20:21
 13/17 anonim ***** válasza:
Születéskor eldől minden de nem esély kérdése ahány ember annyiféle ízlés.A kövér csúnya nőknek is van párjuk ...
2013. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 ASOT ***** válasza:

Igen! Ezzel nem azt mondtam hogy egy teltebb nő nem lehet csinos! Mert lehet csinos.

És vannak akiknek be is jön, én is elég sokat látok akiknek bejön.


Szóval öltözködj csinosan, mert amúgy valóban igaz hogy egy telt nő is tud úgy öltözködni hogy amiatt lenézzék.

2013. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 8. 22:36
 16/17 anonim ***** válasza:
Öltözz mosolyba! Az minden nőnek jól áll.
2013. júl. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen ez a nagy igazságtalanság, hogy születéskor minden eldől. Ez pl pasiknál hatványozottan igaz, hogy a gimiben és a fősulin is szinte bármilyen lányt meg fognak fektetni a helyesnek született pasik, míg aki nem volt ilyen szerencsés, az hiába fog teperni és jól öltözni, csak a csont fog neki jutni. Tisztelet a kivételnek.
2013. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!